
Українські захисники активно знищують на фронті російських окупантів та їх техніку. Воїни крок за кроком наближають перемогу над ворожою агресією, передають Патріоти України.
Нещодавно бійці ЗСУ ліквідували ще один ворожий танк Т-90М "Прорив". Окупанти гордо називають "найкращим у світі", бо він найсучасніший у ЗС РФ. "Ліквідація російського танку Т-90М "Прорив" FPV-дроном підрозділу "Ластівка" 11-ї бригади НГУ", – підписані кадри.
Відомо, що знищення відбулося на Херсонському напрямку. А виявили танк військові 406-ї ОАБр. Це вдалося їм за допомогою БпЛА Shark. На кадрах видно, як дрон наближається до ворожої техніки та максимально точно влучає в неї.
Як відомо, під час вторгнення в Україну "Прорив" вперше було помічено наприкінці квітня 2022 року на Харківщині, а потім – на початку липня на Запоріжжі.
Крім того, на цій бронетехніці окупанти воювали поблизу Андріївки на Бахмутському напрямку та пересувалися під час відступу з села Роботине.
Зазначимо, "Прорив" – це основний бойовий танк армії РФ. Перші моделі надійшли до ЗС РФ у 2020 році. Всього було випущено менше ніж 100 одиниць. Вартість танка понад 4 мільйони доларів.
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...