Українські зброярі повідомили, скільки часу ще піде на створення корабельного варіанту "Нептуна" (відео)

Крилата ракета Р-360 "Нептун"

За попередніми підрахунками фахівців ДККБ "Луч", версія комплексу "Нептун" для надводної платформи, за умов достатнього фінансування, буде готова не раніше ніж через півтора року. Про це кореспондентам видання АрміяInform повідомив генеральний директор-генеральний конструктор КБ "Луч" Олег Коростельов, зазначають Патріоти України.

Генеральний директор-генеральний конструктор КБ "Луч" Олег Коростельов
"За моїми попередніми підрахунками, виконання цієї роботи (створення корабельного комплексу, - прим. ДЕ) разом із проведенням випробувань може зайняти не менше ніж півтора року", - відзначив Олег Коростельов.

За його словами, досить значних зусиль потребує доопрацювання комплексу, під нові більш складні умови.

"Тому що ми запускаємо ракету не з землі, де можна прив’язатися до місцевості за допомогою спеціальних систем, а запускаємо з корабля, де потрібен той самий меридіан, транслювати від точних його позицій в даний момент часу до системи, яка забезпечить впровадження та передачу даних на саму ракету", - розповів очільник ДККБ "Луч".

Пуск крилатої ракети Р-360 з наземної версії протикорабельного комплексу РК-360МЦ "Нептун"
При цьому він додав, що морська версія комплексу може бути розміщена на надводних носіях різних розмірів, включно й з досить невеликими.
Проект ракетного катера "Веспа" під комплекс "Нептун" на виставці "Зброя та Безпека"
"Залежно від замовлення ВМС України, ми готові розмістити "Нептун" на будь-який плавзасіб, що здатний нести комплекс щонайменше з чотирма ракетами. Тобто, це може бути, до прикладу, ракетний катер", - зазначив генеральний директор –генеральний конструктор.

Нагадаємо, про закінчення розробки власне крилатої ракети Р-360 "Нептун", як "літального апарату" було повідомлено у листопаді минулого року.

Своє чергою, у червні поточного року успішно були завершені державні випробування наземної версії комплексу РК-360МЦ, а у середині серпня 2020 року, новий вітчизняний протикорабельний комплекс було прийнято на озброєння наказом міністра оборони України Андрія Тарана.


"Стус прийде за тобою": Нацкорпус зірвав зустріч Медведчука з прихильниками у Миколаєві (відео)

середа, 21 жовтень 2020, 17:34

У Миколаєві активісти Нацкорпусу зірвали зустріч голови політради політичної партії "Опозиційна платформа - за життя" Віктора Медведчука із місцевими прихильниками та депутатами, передають Патріоти України. Зустріч мала відбутися вдень 21 жовтня в кіно...

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих