Українські зброярі представили мультикаліберну платформу "КалашНаш" (фото)

Українське підприємство Завод «Маяк» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш». Про це повідомляє пресцентр Заводу «Маяк», інформують Патріоти України.

«З метою переходу експлуатантів платформи АК на використання провідних світових патронів, розпочато розробку мульті каліберної платформи “КалашНаш”, – йдеться у повідомлені.

Мультикаліберність платформи АК забезпечило рішення про змінний ствол, за принципом подібної кулеметної анатомії, змінного затвора та магазину. У мультикаліберній платформі “КалашНаш” калібр формується змінним стволом, затвором та магазином під відповідний патрон.

Інші деталі мультикаліберної платформи підходять до будь-якого з п’яти калібрів. Платформа розрахована для стрільби патронами 5,45х39, 5,56х45 (223 rem), 6XC, 6,5×39 Grendel та 7,62х39.

Перехід на інший калібр здійснюється протягом двох хвилин, в будь-яких умовах, шляхом заміни ствола, затвора та магазину. Крім того, розширені класичні функції платформи АК – реалізовано режим “болтовика” для ведення точної стрільби. Як повідомляється, МП “КалашНаш” незабаром з’явиться й на ринку мисливської та спортивної зброї, відповідно у своїй цивільній версії.

Армійська реформа: Бійці ЗСУ крокуватимуть по-новому

п’ятниця, 26 лютий 2021, 20:23

Тепер військовослужбовці чеканячи стройовий крок, підніматимуть ногу на п'ять см нижче. Збройні Сили України "реформують" стройовий крок - військовослужбовці підніматимуть ногу на 10-15 см, замість 15-20 см, визначених Стройовим статутом, повідомляють ...

"У цю похмуру річницю ми підтверджуємо просту істину: Крим - це Україна! Разом протистоятимемо російській агресії": Байден потужно виступив з нагоди 7-ї річниці початку окупації півострову

п’ятниця, 26 лютий 2021, 20:19

"Сьогодні сім років тому Росія порушила міжнародне право, норми, за якими сучасні країни взаємодіють одна з одною, а також суверенітет і територіальну цілісність сусідки України, коли вторглася в Крим", - йдеться у заяві президента США, опублікованій н...