Українську телеведучу Машу Єфросиніну Москва записала в терористки РФ

Українську ведучу додали у реєстр терористів РФ

Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна потрапила до списку терористів та екстремістів Росії. Також картка відомостей про зірку з'явилася у базі розшуку МВС РФ. Дані з'явилися на сайті відомства.

Водночас статтю Кримінального кодексу РФ, за якою розшукується Єфросиніна, не вказано.

Сам список розміщений у розділі Перелік організацій та фізичних осіб, щодо яких є відомості про їхню причетність до екстремістської діяльності або тероризму.
"Фізичні особи: Єфросиніна Марія Олександрівна, 25.05.1979 року народження, місто Керч Кримської області Української РСР", – сказано на сайті.
Крім телезірки, у списку ще 11 осіб.
Нагадаємо, Єфросиніна вважає нормальним радіти втратам російських загарбників. Вона не розуміє, як по-іншому ставитися до росіян, які увірвалися на українські землі і вбивають мирних жителів.


Помстилися: В Україні ліквідували організатора котла для ЗСУ в Іловайську (фото)

неділя, 26 березень 2023, 18:29

Українські воїни ліквідували топ-офіцера армії окупантів Дмитра Лисицького, який влаштував Іловайський котел для українських захисників у 2014 році. Про ліквідацію Лисицького повідомив український військовий журналіст Юрій Бутусов. За його словами, це ...

Буде шмон комендатури, солдат уколовся: Окупант зізнався, що боїться перевірки через пияцтво та наркотики (перехоплення)

неділя, 26 березень 2023, 18:10

Військовослужбовець 3 ОМСБР 1 АК попереджає про можливі перевірки частин військовою комендатурою через випадки вживання алкогольних і наркотичних засобів, які спричинили смерть солдатів. Про це повідомляє ГУР та публікує перехоплену розмову окупантів, ...