Українську телеведучу Машу Єфросиніну Москва записала в терористки РФ

Українську ведучу додали у реєстр терористів РФ

Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна потрапила до списку терористів та екстремістів Росії. Також картка відомостей про зірку з'явилася у базі розшуку МВС РФ. Дані з'явилися на сайті відомства.

Водночас статтю Кримінального кодексу РФ, за якою розшукується Єфросиніна, не вказано.

Сам список розміщений у розділі Перелік організацій та фізичних осіб, щодо яких є відомості про їхню причетність до екстремістської діяльності або тероризму.
"Фізичні особи: Єфросиніна Марія Олександрівна, 25.05.1979 року народження, місто Керч Кримської області Української РСР", – сказано на сайті.
Крім телезірки, у списку ще 11 осіб.
Нагадаємо, Єфросиніна вважає нормальним радіти втратам російських загарбників. Вона не розуміє, як по-іншому ставитися до росіян, які увірвалися на українські землі і вбивають мирних жителів.


Путін шукає способи покласти край підтримці України з боку США та Європи, - NYT

вівторок, 3 жовтень 2023, 10:37

Експерти та офіційні особи дедалі частіше називають спеціальне виснаження України і примушування країн Заходу "втомитися" надавати Києву допомогою новою стратегією російського диктатора Володимира Путіна, передають Патріоти України. Американські офіцій...

Карма? Вантажний поїзд розчавив ЗРК росіян на Донеччині - загинули окупанти

вівторок, 3 жовтень 2023, 10:26

На окупованій частині Донеччини вантажний поїзд наїхав на машину з ракетним комплексом російських військових, внаслідок чого загинули троє загарбників. Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди, передають Патріоти України. У ніч проти 3 ж...