Український досвід: Партію Путіна на найближчих виборах очолить комік

Олексій Жарновський – багаторічний член Комітеті у справах молоді міськадміністрації, очолює місцеве відділення «Молодої гвардії Єдиної Росії».

У російському місті Тобольськ правляча партія «Єдина Росія» обрала кандидатів на участь в праймеріз на місце в міській думі. У вересні туди повинні пройти довибори. Ставка робиться «з огляду на українську ситуацію» на шоумена Олексія Жарновського, повідомляють Патріоти України із посиланням на Znak.com.

Відомо, що переможець займе місце єдинороса Максима Кугаєвського, який склав мандат після обрання головою тренерської Ради союзу біатлоністів Росії.

«Попередні довибори в міськдуми єдинороси продули, мандат дістався комуністці Регіні Юхневич. В цей раз спущена зверху завдання забезпечити перемогу єдинороса. Тому підбирали свідомо прохідного депутата. І в світлі недавніх подій зробили ставку на Олексія Жарновского — молодого активіста, КВН-щика, шоумена», — сказав виданню джерело.

Зазначається, що Жарновський – багаторічний член Комітеті у справах молоді міськадміністрації, очолює місцеве відділення «Молодої гвардії Єдиної Росії».

"Сантехніки" були із дипломатичними паспортами: Спецслужби Швейцарії у Давосі зірвали націлену проти "ворога Путіна" російську спецоперацію

вівторок, 21 січень 2020, 12:58

Вільям Браудер вважає президента РФ Володимира Путіна найбагатшою людиною у світі й оцінює його статки у $200 млрд. Швейцарські спецслужби зірвали російську операцію із затримання засновника британського фонду Hermitage Capital, британського бізнесмена...

Хіти тижня. Зеркаль заявила, що не повернеться у МЗС при Зеленському, і пояснила чому

вівторок, 21 січень 2020, 11:30

Колишній заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль заявила, що не має наміру повертатися на роботу в дипломатичне відомство. Про це вона розповіла в інтерв’ю, передають Патріоти України. Так, відповідаючи на питання, що має статися, що...