Український досвід: Партію Путіна на найближчих виборах очолить комік

Олексій Жарновський – багаторічний член Комітеті у справах молоді міськадміністрації, очолює місцеве відділення «Молодої гвардії Єдиної Росії».

У російському місті Тобольськ правляча партія «Єдина Росія» обрала кандидатів на участь в праймеріз на місце в міській думі. У вересні туди повинні пройти довибори. Ставка робиться «з огляду на українську ситуацію» на шоумена Олексія Жарновського, повідомляють Патріоти України із посиланням на Znak.com.

Відомо, що переможець займе місце єдинороса Максима Кугаєвського, який склав мандат після обрання головою тренерської Ради союзу біатлоністів Росії.

«Попередні довибори в міськдуми єдинороси продули, мандат дістався комуністці Регіні Юхневич. В цей раз спущена зверху завдання забезпечити перемогу єдинороса. Тому підбирали свідомо прохідного депутата. І в світлі недавніх подій зробили ставку на Олексія Жарновского — молодого активіста, КВН-щика, шоумена», — сказав виданню джерело.

Зазначається, що Жарновський – багаторічний член Комітеті у справах молоді міськадміністрації, очолює місцеве відділення «Молодої гвардії Єдиної Росії».

Зрозуміти Лукашенка: Єрмак закликав до мудрості

п’ятниця, 18 вересень 2020, 23:41

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна повинна зважувати свою реакцію на те, що відбувається в Білорусі. Про це він сказав в ефірі програми Свобода слова Савіка Шустера, передають Патріоти України.

Хіти тижня. "Почув вашу співучу мову": Зеленський поставив на місце Рабиновича (відео)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 23:30

Нардеп Рабинович вийшов до трибуни і публічно виступив проти скасування мораторію на продаж землі в Україні, виступаючи при цьому українською. Рабинович вийшов до трибуни і публічно виступив проти скасування мораторію на продаж землі в Україні, виступа...