Український контрнаступ: ЗСУ готуються завдати головного удару... Можливості є по всьому фронту, - розвідка Естонії

Російські окупанти мали приблизно 9 місяців на те, щоб підготуватися до наступальних дій української сторони. Майбутні події залежатимуть від того, де ЗСУ знайдуть точку перелому.

Контрнаступ Збройних сил України в майбутньому лише наростатиме і українські військові ведуть підготовку до того, щоб завдати головного удару. Про це заявив начальник розвідцентру сил оборони Естонії полковник Марго Гросберг, повідомляє ERR 9 червня.

За словами військового, бої йдуть на різних ділянках фронту, проте повноцінний контрнаступ ще не розпочався. ЗСУ шукають можливі точки прориву оборони.

"Але може статися і так, що ми не побачимо такого масштабного та величезного наступу, який ми бачили в Харкові минулої осені. Скажімо чесно, у збройних сил Російської Федерації теж були останні дев'ять місяців на підготовку. Пошук місць для такого прориву може зайняти багато часу", — йдеться у повідомленні.

Також, продовжує Марго Гросберг, українським захисникам необхідно зміцнювати свої фланги, на які постійно полюють російські окупанти.

Майбутній контрнаступ буде складнішим і багатограннішим, ніж той, який восени минулого року відбувався на Харківському напрямку.

"Все залежить від того, де буде знайдено, так би мовити, точку перелому, на яку зможуть натиснути. Я думаю, що можливості є по всьому фронту", — підсумував начальник розвідцентру Сил оборони Естонії.

Новий рекорд в артилерійській дуелі: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 2 жовтня

понеділок, 2 жовтень 2023, 8:06

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, котру добу поспіль тримаючи планку у 30-40 одиниць. Таким чином зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону та наступальні дії. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 02.10.24 орієнто...

"Помре, але вистежить радари": Експерт розповів, як Shahed вивчають українське ППО (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:30

Боєць Сергій з позивним "Флеш" стверджує, що під час руху дронів-камікадзе виявили сигнал всесвітнього оператора супутникового зв'язку Iridium. Підозрілий сигнал почила фіксувати 4-5 місяців тому, передають Патріоти України. Згідно з оцінками експерта,...