
У четвер, 16 січня, до Верховної Ради буде направлено подання глави українського уряду Олексія Гончарука про звільнення з посади міністра розвитку громад та території Олени Бабак. Про це заявив у себе на каналі в Telegram народний депутат Олексій Гончаренко, передають Патріоти України.
Він уточнив, що міністр сама написала заяву про відставку. "Сьогодні в парламент надійде подання прем'єр-міністра України про звільнення з посади Міністра розвитку громад і територій України Олени Валеріївни Бабак, яка написала заяву за власним бажанням. Також в парламент надійде подання прем'єра щодо нової кандидатури на посаду міністра", - зазначив Гончаренко.
За його словами, головним претендентом на крісло міністра, що звільнилося, є народний депутат президентської партії Олена Шуляк. "Це був один з небагатьох осудних міністрів, мабуть її рівень занадто виділяється на тлі технопрофанів. Головний кандидат на місце Бабак - депутат СН Олена Шуляк", - додав нардеп.

69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...