Український міністр подала у відставку: Хто її замінить

У четвер, 16 січня, до Верховної Ради буде направлено подання глави українського уряду Олексія Гончарука про звільнення з посади міністра розвитку громад та території Олени Бабак. Про це заявив у себе на каналі в Telegram народний депутат Олексій Гончаренко, передають Патріоти України.

Він уточнив, що міністр сама написала заяву про відставку. "Сьогодні в парламент надійде подання прем'єр-міністра України про звільнення з посади Міністра розвитку громад і територій України Олени Валеріївни Бабак, яка написала заяву за власним бажанням. Також в парламент надійде подання прем'єра щодо нової кандидатури на посаду міністра", - зазначив Гончаренко.

За його словами, головним претендентом на крісло міністра, що звільнилося, є народний депутат президентської партії Олена Шуляк. "Це був один з небагатьох осудних міністрів, мабуть її рівень занадто виділяється на тлі технопрофанів. Головний кандидат на місце Бабак - депутат СН Олена Шуляк", - додав нардеп.

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 25 червня

четвер, 25 червень 2026, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали:

У полку “Скеля” за пів року зафіксували 26 небойових смертей новобранців - гучне розслідування

четвер, 25 червень 2026, 7:00

За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...