Український омбудсмен показав "виховну бесіду" з полоненими росіянами перед обміном (відео)

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець оприлюднив відео "виховної бесіди" з російськими військовополоненими, яких повернули до Росії в рамках обміну у вівторок. Про це повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець в Telegram, передають Патріоти України.

Пряма мова:

– Я представляю секретаря уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Які у вас питання, проблеми, пропозиції, скарги під час вашого незаконного перебування в Україні? Є?

– Ні (російською- ред.)

– Відсутні? Скарг немає? Поводились з вами нормально? Харчування?

– Так.

– Сподіваюсь, ми більше не побачимось?

– Ні.

– Обіцяєте, хлопці?

– Так.

– У вас такий самий інститут (уповноваженого з прав людини - ред.) є в Росії. Ним керує Москалькова Тетяна Миколаївна, якщо ви чули про таку. Якщо вас ще раз захотять сюди відправити, ви маєте право до неї звернутись. Вона готова вам допомагати. Сподіваюсь, так і буде. Так?

– Так.

Деталі: Лубінець назвав такий формат бесіди "традиційним".


Перші групи пілотів ЗСУ вирушили на навчання до Британії - Шмигаль

понеділок, 5 червень 2023, 23:25

Україна вже направила до Британії перші групи своїх пілотівна навчання управлінню західними винищувачами. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram в понеділок 5 червня. . Він розповів, що провів зустріч із міністром закордонних справ...

Російська армія планує знищити артилерією Шебекіно, - ГУР Міноборони

понеділок, 5 червень 2023, 22:14

Напруга навколо Шебекіно у Бєлгородській області продовжує наростати. Українська розвідка перехопила телефонну розмову росіян. Вона свідчить, що Росія прагне знищити місто артилерією, передають Патріоти України. Загарбники продовжують втрачати контроль...