Український пес-"прикордонник" показав, що думає про "російський корабель" і Путіна (відео)

Журналіст Андрій Цаплієнко показав, як пес українських прикордонників реагує на "російський корабель". Також на відео показали реакцію собаки при згадці президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України.

На команди "російський корабель" та "путін" пес починає гавкати та чхати. Відповідне відео Цаплієнко опублікував у себе в Telegram.

Коли прикордонник сказав псові "російський корабель", той почав гавкати. Після цього на команду "Путін" пес-"прикордонник" став чхати. "Прикордонні собаки знають як назвати Путіна і куди направити російський корабель", – йдеться в описі до відео.

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...