"Українським олігархам треба уважно спостерігати за ситуацією в Молдові і робити відповідні висновки", - політолог

Місцеві олігархи в Молдові заважали глобальним геополітичним гравцям вирішувати питання.

Зміни, що відбулися в Молдові події, пов'язані з відставкою уряду на чолі з Павлом Філіпом і втечею з країни олігарха і глави Демократичної партії Молдови Влада Плахотнюка є виразним сигналом для українських олігархів, які повинні зробити відповідні висновки з того, що відбувається в сусідній країні. Такою думкою поділився політичний оглядач Руслан Бізяєв, передають Патріоти України.

«Те, що сталося в Молдові після відходу у відставку уряду на чолі з Павлом Філіпом і втечею з країни олігарха і глави Демократичної партії Молдови Влада Плахотнюка, простою мовою називається - «знести олігархію», - сказав експерт.
За словами Руслана Бізяєва, це відбувається тому, що місцеві олігархи заважають глобальним геополітичним гравцям вирішувати питання. «Зараз українським олігархам треба уважно спостерігати за ситуацією в Молдові і робити відповідні висновки. Інакше те ж саме може статися і в Україні», - підкреслив він.
Джерело: ГолосUA

Хіти тижня. Попри санкції: Путін возив на зустріч із Зеленським "тіньового переговорника"

четвер, 12 грудень 2019, 5:00

Президент Росії Володимир Путін взяв із собою на "нормандський саміт" у Париж 9 грудня свого помічника і куратора щодо Донбасу Владислава Суркова у ролі так званого тіньового переговорника. "Сьогодні зоряний час Суркова – всі його конкуренти поза поряд...

Хіти тижня. Два сумнівних абзаци: Цимбалюк знайшов шпарину для Росії в комюніке "нормандської четвірки" (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 0:35

За словами журналіста, глава держави проговорив багато правильних речей про російсько-український конфлікт в процесі прес-конференції, але не сприяв тому, щоб вони були зафіксовані в підсумковому документі. Головним досягненням Росії в комюніке, підпис...