"Українським олігархам треба уважно спостерігати за ситуацією в Молдові і робити відповідні висновки", - політолог

Місцеві олігархи в Молдові заважали глобальним геополітичним гравцям вирішувати питання.

Зміни, що відбулися в Молдові події, пов'язані з відставкою уряду на чолі з Павлом Філіпом і втечею з країни олігарха і глави Демократичної партії Молдови Влада Плахотнюка є виразним сигналом для українських олігархів, які повинні зробити відповідні висновки з того, що відбувається в сусідній країні. Такою думкою поділився політичний оглядач Руслан Бізяєв, передають Патріоти України.

«Те, що сталося в Молдові після відходу у відставку уряду на чолі з Павлом Філіпом і втечею з країни олігарха і глави Демократичної партії Молдови Влада Плахотнюка, простою мовою називається - «знести олігархію», - сказав експерт.
За словами Руслана Бізяєва, це відбувається тому, що місцеві олігархи заважають глобальним геополітичним гравцям вирішувати питання. «Зараз українським олігархам треба уважно спостерігати за ситуацією в Молдові і робити відповідні висновки. Інакше те ж саме може статися і в Україні», - підкреслив він.
Джерело: ГолосUA

І ще один потік "Газпрому": Болгарія починає будівництво газопроводу в обхід України

четвер, 19 вересень 2019, 8:40

Державний газовий оператор Болгарії підписав будівельний контракт на 1,1 млрд євро з групою під керівництвом Саудівської Аравії на будівництво відгалуження газопроводу Turk Stream – "Балканського потоку", повідомляють Патріоти України з посиланням на A...

Довгоочікуваний дзвінок з Вашингтону: США призначили дату зустрічі Зеленського з Трампом

четвер, 19 вересень 2019, 8:05

Віце-президент Сполучених Штатів Америки Майк Пенс під час телефонної розмови з президентом України обговорили візит Володимира Зеленського в США наступного тижня. Про це йдеться у заяві Білого дому, зазначають Патріоти України. В рамках телефонної роз...