"Українським олігархам треба уважно спостерігати за ситуацією в Молдові і робити відповідні висновки", - політолог

Місцеві олігархи в Молдові заважали глобальним геополітичним гравцям вирішувати питання.

Зміни, що відбулися в Молдові події, пов'язані з відставкою уряду на чолі з Павлом Філіпом і втечею з країни олігарха і глави Демократичної партії Молдови Влада Плахотнюка є виразним сигналом для українських олігархів, які повинні зробити відповідні висновки з того, що відбувається в сусідній країні. Такою думкою поділився політичний оглядач Руслан Бізяєв, передають Патріоти України.

«Те, що сталося в Молдові після відходу у відставку уряду на чолі з Павлом Філіпом і втечею з країни олігарха і глави Демократичної партії Молдови Влада Плахотнюка, простою мовою називається - «знести олігархію», - сказав експерт.
За словами Руслана Бізяєва, це відбувається тому, що місцеві олігархи заважають глобальним геополітичним гравцям вирішувати питання. «Зараз українським олігархам треба уважно спостерігати за ситуацією в Молдові і робити відповідні висновки. Інакше те ж саме може статися і в Україні», - підкреслив він.
Джерело: ГолосUA

Може адресата переплутав? Андрій Богдан назвав "бубочкою" нардепку зі "Слуги народу"

вівторок, 4 серпень 2020, 19:59

Народний депутат також із фракції «Слуга народу» Михайло Радуцький порадив екс-голові ОПУ, щоб той не приставав до Єлизавети Ясько. Депутатка у соцмережі оприлюднила фото з відпочинку біля моря і повідомила, що наразі їй потрібна перерва. «Інколи потрі...

Відверто натякнув на "вагнерівців": Лукашенко заявив, що в центрі Мінська хотіли організувати "бійню"

вівторок, 4 серпень 2020, 19:45

Президент Білорусі зазначив, що не вірить, нібито подорожувати у Стамбул зручно через Мінськ. Бойовики ПВК «Вагнер» затримані в Білорусі зізналися, що їх направили в РБ і сказали чекати подальших вказівок. Про це заявив глава РБ Олександр Лукашенко в с...