"Українці - наша рідня, але не хочуть домовлятися по-хорошому": Експрезидент "Локомотива" заявив про "гуманну та щадну" Росію

Відомий російський спортивний функціонер, який обіймав у 2018 році пост президента московського футбольного клубу "Локомотив", Ігор Геркус висловився про війну в Україні. За словами 49-річного підприємця, він усіляко підтримує спецоперацію, передають Патріоти України.

Проте Геркусу дуже шкода, що Росія перебуває в такому "братовбивчому конфлікті". "Не знаю, що їм [українцям. – Ред.] сказати – аргументи на них не діють. Вони відстоюють свою думку зі зброєю. А ми вважаємо свою позицію правильною і спробуємо, як я розумію, закінчити спецоперацію на своїх умовах, водночас намагаючись те зло, якого ми завдаємо, обмежувати. З усіх можливостей ми вибираємо найгуманніші, найщадніші", – цитує експрезидента "Локомотива" Матч ТБ.

Геркус зазначив, що в Україні живе дуже багато родичів простих росіян. "Все-таки наша рідня, рідні нам люди з того боку. І ми готові, як я розумію, завжди вийти з конфлікту, домовившись. Двері відчинені. Але якщо вони не хочуть з нами домовлятися по-хорошому, доводиться діяти погано", – сказав Геркус.

У мережі висміяли такий пасаж функціонера. Багато користувачів каються, що раніше поважали цю людину.

Працівники найбільшої мережі АЗС в анексованому Криму благають Путіна врятувати бізнес і робочі місця через удари ЗСУ

четвер, 25 червень 2026, 22:40

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...

Повний крах: Українські дрони руйнують імперські мрії Путіна щодо Криму, - The Washington Post

четвер, 25 червень 2026, 21:58

Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....