"Українці - це не слов'яни": Як пропаганда "ДНР" промиває мізки найманців

На думку фахівців, така "промивка мізків" дуже небезпечна, оскільки бойовики не будуть відчувати співчуття і зможуть з особливою жорстокістю вбивати і катувати українців.

Бойовикам на Донбасі на лінії фронту "промивають мізки" за допомогою агітаційних брошур, де вказано, що українці - це нібито не слов'яни, а "свідомість", яка є поширеною життєвою позицією в українських патріотів - "ознака неслов'янських генів". Про це написала користувач Олена Смолянчук в Facebook, передають Патріоти України.

Вона вказала, що бойовиків через пропагандистську інформацію вкрай правого змісту закликають винищувати українців і ідею української нації. "Мені тут зачитав знайомий по телефону з якоїсь брошури агітаційної, яка поширюється серед бойовиків так званого "ДНР": "Українці - не слов'яни. Вони суміш тюрків - огузів і євреїв. Слов'ян в Україні не так багато. Власне, слов'яни це ті, хто говорить, що він росіянин, той, хто за "Русский Мир" і проти ідей "свідомості". Свідомість - ознака неслов'янських генів. Носіїв неслов'янських генів треба або вигнати, або знищити. Ми ведемо війну за очищення України. Це війна з ворожими расами. Українство повинно зникнути", - зауважила вона.

На думку фахівців, з якими спілкувалася автор публікації, така "промивка мізків" дуже небезпечна, оскільки бойовики не будуть відчувати співчуття і зможуть з особливою жорстокістю вбивати і катувати українців. "До цього треба ставитися дуже серйозно. Брошура поширюється, як правило, на лінії фронту і серед МГБ. Це психологічна обробка. Їх вчать ставиться до українців не як до "братів", а як до чужинців "расовонеповноцінних". Щоб було простіше натискати на курок. Простіше проводити зачистки і катувати. адже вони прямо пишуть, що типу Україна захоплена "чужинцями", яких треба знищити", - додала автор.

У Тернополі чоловік проголосив себе "народним мером", але далі "щось пішло не так"

неділя, 4 червень 2023, 22:52

У Тернополі викрили 46-річного чоловіка, який проголосив себе "народним мером" міста. Він був шанувальником зрадника Стемоусова та поширював фейки про "звільнення" окупаційною армією РФ Маріуполя. Про це повідомили в поліції Тернопільської області, пер...

ЗСУ успішно контратакували та просунулись на Сватівському напрямку, - генерал Сирський

неділя, 4 червень 2023, 22:21

Українські військові успішно контратакували російських окупантів на Сватівському напрямку. ЗСУ вдалося просунутися на 400 метрів. Про це заявив командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський. Командувач відвідав українських захисникі...