Українці мають нагородити пляшкою оковитої, посмертно: П'яний найманець "ЛНР" влаштував стрілянину серед "своїх", після чого сам застрелився

Поблизу населеного пункту Голубівське, що на окупованій частині Донбасу, російський найманець у стані алкогольного сп’яніння влаштував бійку зі стріляниною серед своїх співслужбовців, після чого вчинив самогубство. Про це повідомляє Оперативно-тактичне угруповання "Північ" в Facebook, передають Патріоти України.

"За даними розвідки стало відомо, що на одному зі спостережних пунктів російсько-окупаційних військ у районі населеного пункту Голубівське, що знаходиться на тимчасово окупованій території, найманці після довготривалого вживання алкогольних напоїв та обговорення скрутної економічної ситуації у самопроголошеній республіці зчинили бійку, яка згодом переросла в стрілянину. В результаті один найманець наніс вогнепальні поранення, несумісні з життям своїм співслужбовцям, після чого, усвідомивши тяжкість злочину, вчинив самогубство", - йдеться у повідомленні.

В ОТГ "Північ" зазначили, що командування російсько-окупаційних військ намагається звинуватити Збройні сили України, видаючи вказаний випадок за бойові втрати та порушення режиму припинення вогню з боку ЗСУ.

Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...