
Поблизу населеного пункту Голубівське, що на окупованій частині Донбасу, російський найманець у стані алкогольного сп’яніння влаштував бійку зі стріляниною серед своїх співслужбовців, після чого вчинив самогубство. Про це повідомляє Оперативно-тактичне угруповання "Північ" в Facebook, передають Патріоти України.
"За даними розвідки стало відомо, що на одному зі спостережних пунктів російсько-окупаційних військ у районі населеного пункту Голубівське, що знаходиться на тимчасово окупованій території, найманці після довготривалого вживання алкогольних напоїв та обговорення скрутної економічної ситуації у самопроголошеній республіці зчинили бійку, яка згодом переросла в стрілянину. В результаті один найманець наніс вогнепальні поранення, несумісні з життям своїм співслужбовцям, після чого, усвідомивши тяжкість злочину, вчинив самогубство", - йдеться у повідомленні.
В ОТГ "Північ" зазначили, що командування російсько-окупаційних військ намагається звинуватити Збройні сили України, видаючи вказаний випадок за бойові втрати та порушення режиму припинення вогню з боку ЗСУ.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...