"Українці не так вже й мріють про мирні переговори": Папа Римський заявив про "необхідність діалогу" з РФ

Папа Римський вважає, що повернення окупованих територій України – це політична проблема. Для того, аби досягти миру – "сторони повинні говорити одне з одним". Про це Папа Римський Франциск сказав під час інтерв'ю Telemundo, передають Патріоти України.

"Вони – (українці - Ред.) не так і мріють про мирні переговори, тому що український блок дуже сильний: вся Європа, Сполучені Штати. Кажучи інакше – вони мають велику силу", – зазначив Папа Римський.

За словами видимого голови Католицької церкви, мир настане тоді, коли Росія та Україна вийдуть на діалог: "Це політична проблема. Мир буде досягнутий того дня, коли вони (Україна та держава-агресорка Росія - Ред.) зможуть говорити одне з одним, або самостійно, або через інших".

"Зустрічайте, росіяни, нову еліту": Пригожин схвалив відпочинок своїх дітей під час "бахмутської м'ясорубки"

середа, 31 травень 2023, 18:25

Очільник російської ПВК “Вагнер” Євген Пригожин відповів на закиди щодо відпочинку своїх дітей у Карелії під пісні про "еліту" у розпал "бахмутської м'ясорубки". Відео вечірки за участю молодших Пригожиних оприлюднив телеграм-канал "ВЧК-ОГПУ", передают...

"Переходьте на наш бік": Білоруси влаштували цинічну акцію на кордоні з Україною із розповіддю про "братський борщ" (відео)

середа, 31 травень 2023, 17:28

Прикордонники Білорусі, з якої у лютому минулого року заходили в Україну російські війська, а упродовж усього часу повномасштабного вторгнення продовжують летіти російські ракети, влаштували чергову цинічну акцію на кордоні з Україною. Вони крутять ауд...