Українці обурені: Милованов організовує вечірку з фільтраційною зоною та вечерею в стилі бомбосховища

Українці у соцмережах обурились через захід, який організовує Київська школа економіки та її президент Тимофій Милованов у США. На ньому учасникам пропонують "зануритись" в атмосферу війни, зокрема, відвідати фільтраційну зону та вечерю в стилі бомбосховища. Про захід, який відбудеться 25 червня у Нью-Йорку в Гарвардському клубі повідомив сам Милованов, передають Патріоти України.

"Ця подія змінить тебе. Твої пріоритети в житті зміняться. Ти зрозумієш і сприймеш відповідальність всього світу, як свою особисту, виграти цю війну та зупинити Росію. Буде фільтраційна зона, вечеря в стилі бомбосховища, та занурення в досвід війни та військових злочинів", – каже він.

Українці під постом Милованова у коментарях назвали захід неетичним і недоречним. "Це не допоможе запрошеним співчувати цей біль, але перетворить трагедію, що відбувається в Україні, на шоу. З відповідним викривленим сприйняттям", – вважає Євген Мушкін.

"Я дуже сподіваюся, що це "дійство" зупинено. Я не розумію, як можна було дійти до прийнятності цього", – пише Лариса Денисенко.

"Чи вартий такий креатив знецінення болісного досвіду мільйонів людей? Чи не зарано для таких концепцій? Великий ризик перейти межу і нівелювати ту величезну трагедію, яку зараз переживає український народ", – вважає Ярина Ключковська.

"Ви забули про БДСМ-вечірку з рольовими іграми (сценарії можете підгледіти на сторінці Денісової). Ваш допис огидний. Ідея мерзенна", – написала Zlata Anna.

"Якби автор сам пройшов фільтраційний табір, він би не організовував цього цирку в той час, коли люди гинуть від пекельних катувань", – каже Олександр Покора.

Милованова критика не зупинила, і він вже анонсував, що якщо захід буде успішним, його проведуть також і в інших містах світу.

На його думку, атмосферу війни в Україні складно передати в Нью-Йорку, тому це допоможе американцям зрозуміти українців. Утім, подія набула розголосу й українці почали масово критикувати у соцмережах ініціативу. Військовий Ярослав Переходько вважає, що такий захід є свідченням відсутності емпатії та моралі.

"Уже неодноразово переговорено, що дійснейленд на кістках – погана ідея і приводить не до зростання співпереживання трагедії, а до її розмивання, віртуалізації, симулякризації, якщо вам завгодно. А в західних аудиторій і так проблема зі сприйняттям реальності того, що зараз відбувається в Україні", – пише він.

Скандал через «мирний план» на користь Росії: Маск запевнив Зеленського, що все ще підтримує Україну, але позначив нюанс

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:10

Американський бізнесмен, винахідник, Ілон Маск відповів у Twitter президентові України Володимиру Зеленському, що все ще підтримує нашу країну, але він вважає, що масштабна ескалація війни може завдати великої шкоди як Україні, так і світу. . «Я все щ...

Путін знову змінив командувачів "західного угруповання військ": в ISW розповіли, навіщо це диктатору

вівторок, 4 жовтень 2022, 9:59

Аналітики американського Інституту дослідження війни повідомляють, що у західному військовому окрузі Міноборони Російської Федерації призначено нового командувача, передають Патріоти України. Зазначається, що ним став генерал-лейтенанта Романа Берднико...