Українці тікають із ЄС до "безпечної" Білорусі: Польські спецслужби викрили фейк білоруської пропаганди

Білоруська пропаганда вигадала фейк про нібито масове переміщення біженців з України з ЄС до "безпечної" Білорусі, повідомляють Патріоти України.

Як пояснив речник координатора спецслужб Польщі Станіслав Жарин, розповсюджуючи новий фейк пропаганда намагається викривити інформацію про роль Білорусі у війні проти України.

Так, білоруські прикордонники заявили, що нібито українці масово виїжджають із ЄС, зокрема, з Польщі, до Білорусі. Згідно з фейковою статистикою, наданою РБ, за останній час до країни прибули понад 60 тисяч українців, з яких 40 тисяч – з Польщі.

"Білоруська пропаганда знову натякає на те, що українці, які тікають від російської агресії, шукають притулку в Білорусі, сприймаючи цю країну як безпечнішу за країни ЄС. Мінськ прямо вказує, що українські біженці потрапили до Білорусі через країни ЄС", – наголосив Жарин.


"Навіть до Житомирської траси не дійдуть": Україні буде вигідно, якщо РФ атакує з півночі, -військовий

неділя, 5 лютий 2023, 8:59

Якщо країна-агресорка Росія все-таки вирішить кинути частину своїх військ у наступ на Україну з Білорусі, нашій державі це навіть може бути вигідно. Таке невелике угруповання, яке може піти в атаку з території РБ, буде легко ліквідувати. Про це розпові...