Українці з прапорами і закликом "Ні війні" намагалися зупинити пришвартовку яхти Абрамовича у Туреччині

Суперяхта MY Solaris російського мультимільярдера Романа Абрамовича, який опинився під санкціями Заходу, прибула до порту міста Бодрум на південному заході Туреччини, передають Патріоти України.

Яхта перебувала на ремонті у Барселоні 8 березня і за декілька днів підійшла до турецьких територіальних вод. Морському судну намагалися перешкодити пришвартуватися 11 українців, через що активістів затримали. З'ясувалося, що судно олігарха блокували діти-спортсмени з Одеської області.

Як повідомляє турецька газета Sozcu, пов'язаний з оточенням президента РФ Путіна російський олігарх Роман Абрамович переправив свою розкішну яхту до турецького курортного містечка Бодрум. Вказується, що приватний літак Абрамовича ще на початку минулого тижня прилітав з Ізраїлю до Стамбулу, а звідти у Москву.

Журналісти відзначили, що яхта Solaris була на ремонті у Барселоні 8 березня, після чого її помітили біля узбережжя Тівата, у Чорногорії, вже 13 березня. Далі судно пройшло узбережжя Криту і підійшло до територіальних вод Туреччини.

Українці намагалися перешкодити пришвартуванню яхти Абрамовича

Коли яхта Абрамовича прибула до Бодруму і намагалася пришвартуватися до пірсу Бодрум Магтанбурн у Кумбахче Махаллезі, цьому спробували перешкодити 11 українських активістів на човні.

Українці тримали в руках національні прапори з написом "Ні війні" і спробували затримати причалювання яхти. Вони опинилися між судном Абрамовича і причалом.
Акція тривала 20 хвилин, після чого берегова охорона затримала українців.
"Наші друзі скористалися своїм природним правом на протест. Ми хочемо, щоб війна була негайно зупинена, а в нашій країні запанував мир", - сказав друг затриманих В'ячеслав Мадонич.

Судно Абрамовича блокували діти з Одеської області

Як повідомив прессекретар Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук у Facebook, яхту російського олігарха блокували юні яхтсмени з Одеської області, які тренуються у Туреччині. Їх підтримав тренер Павло Донцов.

"Героїчні юні яхтсмени Одеської області намагалися не дозволити яхті Романа Абрамовіча швартуватися в Бодрумі "Вітрильна команда України" - це діти з Затоки, Сергіївки та інших місць нашого регіону, які наразі тренуються в Турції. Усе закінчилося прибуттям поліції. На жаль, яхту довелося відпустити, але хочу подякувати дітям та тренеру Павлу Донцову, який їх підтримав", - сказав Братчук.

"Отримав благословення Люцифера": Роспропаганда зробила "містичний" сюжет про Зеленського (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 12:00

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...

Авіанальоти на телевежу у Харкові робили за наказом росіянина, який народився у Чугуєві

вівторок, 31 січень 2023, 11:45

Командуючому армією ВПС Росії та командиру авіаполку заочно повідомили про підозри та викликали на допити. Служба безпеки України заочно повідомила підозру двом росіянам, Олегу Маковецькому та Олексію Лободі, які командували обстрілом телевежі у Харков...