
Президент Володимир Зеленський звільнив Олександра Щербу з посади посла України в Австрії. Про це йдеться в тексті указу від 28 квітня №176/2021, опублікованому на сайті Офісу президента, інформують Патріоти України.
«Звільнити Щербу Олександра Васильовича з посади надзвичайного і повноважного посла України в Республіці Австрія», - сказано в указі.
Варто підкреслити, що Щерба був призначений послом в Австрії понад шість років тому – 17 листопада 2014 року. Зараз на сторінці Олександра Щерби у фейсбуці люди дякують дипломату за його роботу.

Іншими указами Зеленський призначив послом у Ірландії Ларису Герасько, а теперішнього посла у Франції Вадима Омельченка - послом у Монако за сумісництвом.
Варто зазначити, що Олександр Щерба був одним із найефективніших українських послів усі ці роки та зробив чимало для зміцнення відносин між Києвом та Віднем. Нещодавно він розповів, як уряд Австрії вирішив виділити Україні €1,5 млн для гуманітарних проєктів на Донбасі. На початку квітня Щерба висловив обурення через використання австрійською газетою Der Standard терміну «громадянська війна» для опису конфлікту на Донбасі.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...