"Українці звільнили людей із Аушвіцу": Росіяни обурені словами Зеленського в Польщі

Удар для Кремля подвійно неприємний, оскільки між Москвою і Варшавою різко загострилися відносини в останні місяці на грунті історії.

Російські пропагандисти з обуренням коментують слова президента Володимира Зеленського, які він виголосив у Польщі, передають Патріоти України.

Зеленський підкреслив, що солдати українського фронту під час Другої світової війни звільнили сім тисяч полонених з табору Аушвіц. "Солдати Українського фронту звільнили сім тисяч полонених, які перебували в цьому жахливому місці - Аушвіці, людей, які страждали тут жахливо. Уявити собі це неможливо. Але завдяки геройству солдатів були врятовані", - заявив Зеленський.

Пропагандист Олександр Коц в своєму телеграм-каналі не стримався і обурився, чому в своїй заяві Зеленський не використовує слова "Червона армія" і "радянський солдат". "Щось Зеленський зовсім з дуба впав. А вимовити слова "Червона армія" і "радянський солдат" релігія не дозволяє?" - пише пропагандист.

Одіозна Ольга Скабєєва вирішила "потроллити" Зеленського в своєму телеграм-каналі, зробивши репост з групи, яку модерують проросійські боти. "После громкого провала в Израиле 26 и 27 января Зеленский будет находиться с рабочим визитом в Польше. Там он примет участие в памятных мероприятиях в Освенциме, которые приурочены к 75-й годовщине освобождения концлагеря Аушвиц-Биркенау. Там Путина не будет, можно спокойно ехать и рассказывать, как Освенцим освободили украинцы", - йдеться у пості.


Кравчук розповів про свою найбільшу помилку на посаді президента України

четвер, 5 серпень 2021, 12:58

Перший президент України Леонід Кравчук назвав свою найбільшу помилку на посаді глави держави. Про це він розповів в інтерв'ю, відповідаючи на питання, про що він найбільше шкодує, якщо говорити про президентську каденцію, передають Патріоти України. "...

Влучили у будинок та поранили мирного жителя: Найманці "ДНР" обстріляли Красногорівку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 12:45

Вранці 5 серпня прифронтова Красногорівка піддалася обстрілу з боку НЗФ. Про це повідомляє глава ДонОДА Павло Кириленко, передають Патріоти України.