"Українці звільнили людей із Аушвіцу": Росіяни обурені словами Зеленського в Польщі

Удар для Кремля подвійно неприємний, оскільки між Москвою і Варшавою різко загострилися відносини в останні місяці на грунті історії.

Російські пропагандисти з обуренням коментують слова президента Володимира Зеленського, які він виголосив у Польщі, передають Патріоти України.

Зеленський підкреслив, що солдати українського фронту під час Другої світової війни звільнили сім тисяч полонених з табору Аушвіц. "Солдати Українського фронту звільнили сім тисяч полонених, які перебували в цьому жахливому місці - Аушвіці, людей, які страждали тут жахливо. Уявити собі це неможливо. Але завдяки геройству солдатів були врятовані", - заявив Зеленський.

Пропагандист Олександр Коц в своєму телеграм-каналі не стримався і обурився, чому в своїй заяві Зеленський не використовує слова "Червона армія" і "радянський солдат". "Щось Зеленський зовсім з дуба впав. А вимовити слова "Червона армія" і "радянський солдат" релігія не дозволяє?" - пише пропагандист.

Одіозна Ольга Скабєєва вирішила "потроллити" Зеленського в своєму телеграм-каналі, зробивши репост з групи, яку модерують проросійські боти. "После громкого провала в Израиле 26 и 27 января Зеленский будет находиться с рабочим визитом в Польше. Там он примет участие в памятных мероприятиях в Освенциме, которые приурочены к 75-й годовщине освобождения концлагеря Аушвиц-Биркенау. Там Путина не будет, можно спокойно ехать и рассказывать, как Освенцим освободили украинцы", - йдеться у пості.


"Ах, какую страну проср*ли!", або Що стоїть за тугою рашистів по "величию": Кожен 5-й росіянин не зміг розшифрувати абревіатуру СРСР і лише 1% згадав про репресії

вівторок, 7 грудень 2021, 6:10

Майже кожен п’ятий дорослий росіянин не знає, як розшифровується абревіатура СРСР (Союз Радянських Соціалістичних Республік). Про це свідчать дані опитування, проведеного ВЦВГД у рамках спільного проєкту з РБК “30 років без СРСР”, зазначають Патріоти У...

Кулеба дав прогноз щодо результатів переговорів Байдена з Путіним

вівторок, 7 грудень 2021, 5:45

Україна не очікує прориву після розмови президентів США і Росії Джо Байдена і Володимира Путіна. Сторони максимально висловлять свої позиції. Про це заявив голова МЗС України Дмитро Кулеба в ефірі "Свобода слова" на ICTV, зазначають Патріоти України. В...