Українцям доведеться доконати утилізацію: Недобитки "Вагнера" повертаються до Бахмута, - британська розвідка

Останніми тижнями до сотні бійців, пов’язаних з приватною військовою компанією (ПВК) Вагнер, почали передислокацію в Україну як окремо, так і невеликими групами, для участі у бойових діях на боці різноманітних проросійських підрозділів. Про це 29 вересня повідомило Міністерство оборони Великої Британії.

Зазначається, що група Вагнера вийшла з бойових дій на території Україні на початку червня 2023 року, до невдалого заколоту 24 червня та подальшої загибелі власника ПВК Євгена Пригожина в авіакатастрофі 23 серпня.

"Точний статус передислокованих невідомий, але, ймовірно, окремі особи перейшли до частин офіційних сил Міністерства оборони Росії та інших ПВК. Кілька звітів свідчать про концентрацію ветеранів Вагнера навколо Бахмута", - вважає британська розвідка.

Військові додали, що досвід найманців, імовірно, буде особливо потрібний у цьому секторі, оскільки багато хто з них знайомий із нинішньою лінією фронту та українською тактикою.

"У зв'язку з розширенням НАТО": Путін підписав указ про збільшення армії РФ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:29

Російський президент Володимир Путін підписав указ, який передбачає збільшення армії РФ на 170 тисяч осіб. Про це пише російська пропагандистська агенція URA.RU, передають Патріоти України. Таким чином загальне число ЗС РФ становитиме 1 мільйон 320 тис...

Олена Зеленська розповіла, як ставиться до висунення її чоловіка на другий президентський термін

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:15

Володимир Зеленський обирався на наступний термін. В інтерв'ю Economist Зеленська повідомила, що переконана в перемозі України. Після цього вона хоче зі своєю сім'єю відпочити, передають Патріоти України. «Ми будемо жити разом із моїм чоловіком і дітьм...