Українцям із дітьми роздадуть по 7 тис. грн: Хто може отримати та скільки заплатять на людину

Українці, які вимушено змінили місце проживання (переселенці), мають право на щомісячні виплати. Розмір виплати на трьох осіб (двоє дорослих та дитина) становитиме 7 тис. грн, передають Патріоти України.

Як повідомляють у Мінсоці, для оформлення довідки та отримання щомісячної допомоги на проживання ВПО документи можна подати особисто або зареєструватися онлайн. Допомога від держави на проживання внутрішньо переміщеним особам надається щомісяця в розмірі:

  • 2000 грн на дорослу людину;
  • 3000 грн на дитину або людину з інвалідністю.

Для подання заяви потрібні документи, що посвідчують особу та засвідчують реєстрацію особи в населеному пункті, що був окупований або де тривають активні бойові дії. Подати заяву офлайн можна:

  • безпосередньо у ЦНАПі тієї громади, де перебуває переселенець;
  • через управління соцзахисту населення;
  • через уповноважену особу виконавчого органу сільської, селищної, міської ради.

Також заяву можна подати онлайн – через застосунок Дія. Для цього потрібно авторизуватися та обрати послугу "Допомога для ВПО". У застосунку послуга комплексна: отримання довідки ВПО та виплати.

"Один напився і давай по нас стріляти": Окупант поскаржився на пияцтво серед військових в армії РФ. Перехоплення

субота, 30 вересень 2023, 11:22

Російські окупанти продовжують скаржитися на пияцтво серед військових в армії РФ. Один із них розповів братові про витівки своїх товаришів та повну втрату зубів через умови перебування на фронті. Про це свідчить аудіоперехоплення, опубліковане Головним...

Ексчиновник Пентагону спрогнозував, за яких умов РФ може застосувати ядерну зброю

субота, 30 вересень 2023, 10:30

Країни НАТО повинні бути готовими до можливого застосування РФ тактичної ядерної зброї. Зокрема, це може статися, якщо США відволічуться на Китай.Таку думку висловив колишній високопоставлений чиновник Пентагону Грегорі Вівер у своїй статті, передають ...