
Метою українців, яких затримали у Польщі та Румунії за звинуваченням у диверсії, було підпалити румунську штаб-квартиру "Нової пошти" у Бухаресті на замовлення країни-агресора Росії. Про це 21 жовтня інфорувала розвідка Румунії (SRI), передають Патріоти України.
За даними SRI, у період з 14 по 15 жовтня служба ідентифікувала та відстежувала двох українців, які:
SRI пише, що розвідці вдалося вчасно виявити, знешкодити та запобігти спрацюванню цих пристроїв і наразі правоохоронні органи та структури безпеки Румунії проводять спільне розслідування дій затриманих громадян України.
Попередня експертиза показала складну схему:
"Отримані дані підтверджують, що обидва українці входили до ширшої мережі саботажників у Європі, контрольованої російськими спецслужбами. Їхня діяльність відповідає типовому операційному шаблону, спрямованому проти інфраструктури компанії "Нова пощта", найбільшої приватної української кур’єрської компанії", – розповіли у пресслужбі.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....