Українців в ОРЛО змушують приймати "громадянство" "ЛНР" під загрозами репресій, - ГУР Міноборони

В тимчасовано окупованих населених пунктах Луганської області місцевих жителів погрозами змушують оформлювати паспорти так званої "ЛНР". У разі відмови звичайні люди можуть залишитися без продуктів та медичної допомоги. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки, передають Патріоти України.

Зазначається, що подібні випадки були зафіксовані у місті Сорокіне. Там наразі перебуває багато українських громадян, переміщених з нещодавно окупованих територій. Вони вимушені погоджуватися на вимоги незаконно призначеноївлади, адже внаслідок постійних обстрілів залишились без житла та засобів до існування.

З цивільними, які опинилися у місті, проводять "профілактичні бесіди". Їх залякують репресіями у разі відмови отримувати громадянство псевдореспубліки.

"Всюди специфічне амбре": Пропагандистка Кремля заявила, що французи припинили митись через бідність (відео)

четвер, 23 березень 2023, 13:51

Кремлівська пропагандистка Ольга Скабєєва вчергове виступила з абсурдною заявою, розказавши, що нібито жителям Франції не вистачає грошей на особисту гігієну і тому від них погано пахне. Про це Скабєєва заявила під час своєї передачі на одному з кремлі...

У окупованому Мелітополі партизани підірвали місцевого "поліцейського"

четвер, 23 березень 2023, 13:43

У тимчасово окупованому Мелітополі намагалися підірвати так званого "заступника начальника відділу дільничних місцевого УВС". Наразі він перебуває в лікарні, його стан "стабільний". Про це повідомляє колаборант, так званий "член головної ради адміністр...