Україну не примусять до невигідного миру: Подоляк назвав головний козир Зеленського

Чинне керівництво України, зокрема президент Володимир Зеленський, ніколи не погодиться на мирні переговори з Росією на невигідних для нас умовах. Про це заявив радник глави офісу президента Михайло Подоляк, передають Патріоти України.

Він зазначив, що в минулому Україна часто йшла на поступки партнерам на шкоду своїм національним інтересам. Однак чинне керівництво країни на це не погодиться.

"Зараз, мені здається, Україна виглядає зовсім інакше, українське суспільство виглядає зовсім інакше і викликає захоплення у всьому світі. У світі розуміють, що суспільство такого типу, настільки мобілізоване і настільки готове вмирати за свої цінності, гідне усілякої поваги і підтримки", – вважає Подоляк.

Радник глави ОП також зазначив, що особисто президент Зеленський має природний талант викликати прихильність до себе людей, зокрема лідерів інших країн, що виявилося вкрай важливо для України в поточній ситуації.

"Довірчі відносини на рівні лідерів держав – це і є запорука того, що ми маємо вже побудовану систему протиракетної оборони і постійно наростаючі поставки зброї, і те, що ми вже переходимо до обговорення поставки F-16", – заявив він.

Подоляк впевнений, що за минулі місяці вся глобальна політика кардинально змінилася. За його словами, у світі вважають Україну "абсолютно важливою країною, яка має право робити те, що робить, і потрібно це право захищати".

У Польщі зробили заяву щодо вступу України до ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:54

Для України буде проблематично у короткостроковій перспективі увійти до ЄС без підтримки країн регіону, зокрема Польщі. Про це заявив у п’ятницю міністр з європейських питань в уряді Польщі Шимон Шинковський вель Сенк, передають Патріоти України із пос...

Голова Полтавської ОВА визнав, що його дружина є бізнес-партнеркою співвласника популярного Телеграм-каналу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:15

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін підтвердив, що його дружина Олександра Луніна є бізнес-партнеркою співвласника каналу "Труха". Про це говорили і журналісти, які стверджували, що бізнесмен Володимир Литвин є ймовірним власником мережі Telegram-ка...