"Україну не зраджу!": Обраний президент Литви зробив важливу заяву

Лідер президентської гонки в Литві Гітанас Науседа заявив, що буде підтримувати подальші відносини з Україною. Про це він сказав на першій прес-конференції, де висловив думку щодо деяких питань внутрішньої і зовнішньої політики, повідомляють Патріоти України.

Майбутній президент Литви зазначив, що не змінить ставлення до Росії. За його словами, якщо це станеться, то "Литва продемонструє, що зраджує своїх партнерів в Україні".

"Ми хочемо досягти щирого діалогу з Білоруссю – діалогу між сусідами, які об'єднані довгим спільним історичним минулим. З цієї причини ми повинні бути хорошими сусідами, які не бояться критикувати", – додав він. Також він акцентував на необхідності більш близької кооперації з Латвією та Естонією, зокрема в рамках зустрічей із лідерами балтійських республік.

Питання вже обговорювали: Пристайко розповів, із якою ще країною Європи українці можуть отримати безвіз

неділя, 22 вересень 2019, 13:54

Зараз громадяни України, щоб відвідати Сполучене королівство, мають отримати візу. Україна розраховує на запровадження безвізового режиму з Великобританією. Про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко в інтерв'ю, передають Патріоти ...

"Усиленные патрули с необычными шевронами": Донеччани повідомляють про дивну активність окупантів в місті

неділя, 22 вересень 2019, 12:53

Про причини посилення патрулів містяни не знають. Жителі непідконтрольного Україні Донецька в соціальних мережах повідомляють про посилення патрулів членів НЗФ на центральних вулицях міста, передають Патріоти України.