"Украина не против, а вы чего?": Кіркоров вирішив судитися з Литвою, яка заборонила йому в'їзд у країну через гастролі в Криму

Філіп Кіркоров обурений тим, що йому закрили в'їзд до Литви. Він подав апеляцію на рішення суду. Про це повідомив в соцмережах адвокат Кіркорова Олександр Добровінський, передають Патріоти України.
Скарга подана на рішення Вільнюського окружного адміністративного суду, яким Кіркорову заборонили в'їзд до Литви терміном на п'ять років. Причиною цього стали часті поїздки співака в анексований Російською Федерацією Крим.

«Ни я, ни Филипп Киркоров не намерены останавливаться и продолжим отстаивать свое право нести людям искусство и культуру независимо от места рождения, проживания или взглядов. Мы подали в Вильнюсский суд апелляционную жалобу на вынесенное решение о запрете артисту Киркорову выступать в стране», — заявив адвокат скандальної "зірки".

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...