"Украина не испугалась": У "ЛДНР" розчаровані результатами режиму "підвищеної готовності"

Україна не тільки не злякалася погроз, але і пригрозила вийти з Мінських переговорів.

Бойовики "ЛДНР" і російські найманці підвели перші підсумки режиму "підвищеної готовності" так званих "республік", з моменту оголошення якого пройшло вже більше тижня. Так звані "ветерани Новоросії" на своїй сторінці в російській соціальній мережі "ВКонтакте" прямо пишуть, що Україна не злякалася бойовиків і ніяк не змінила своєї поведінки щодо них на Донбасі, повідомляють Патріоти України.

Репост повідомлення також зробив один з перших ватажків "ДНР" Ігор Гіркін. Згідно із заявою російських найманців, Україна не тільки не злякалася погроз, але і пригрозила вийти з Мінських переговорів. У такий спосіб "ветерани Новоросії" констатують, що план "ЛДНР" повністю провалився. "Обстріли не припинилися. ОБС нікуди не посунулася. Одна зі сторін шумно "пихнула" в сторону противника, противник не злякався", - відповіли на повідомлення.

Відстеживши байдужу реакцію з боку України на погрози про боєготовність, керівники "ЛДНР" зробили заяву про те, що знімуть режим боєготовності, коли Київ підпише нове перемир'я. В "ДНР" заявили, що якщо "Київ вийде з Мінського процесу, вся вина за це ляже на українське керівництво". Однак нові погрози окупантів залишилися без уваги і коментарів від української влади і представників преси.

​Тепер можна: Зеленський вніс законопроект про відповідальність за брехню у е-деклараціях

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:36

Скандальне рішення КС, про пвдготовку котрого не міг не знати гарант. Вивіло з-під кримінальної відповідальності і самого Зеленського і сотні його "слуг" приховування від декларування статків до 2020 року, а також джерел їх походження. Президент Володи...

РНБО готує нове рішення щодо ситуації на Донбасі: Данілов розповів, що відбудеться після 7 грудня

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:30

На запитання про можливе загострення на фронті секретар РНБО відповів, що ситуація може погіршитися в будь-який момент. Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що РНБО готує нове рішення щодо ситуації на сході України, пові...