"Украина не испугалась": У "ЛДНР" розчаровані результатами режиму "підвищеної готовності"

Україна не тільки не злякалася погроз, але і пригрозила вийти з Мінських переговорів.

Бойовики "ЛДНР" і російські найманці підвели перші підсумки режиму "підвищеної готовності" так званих "республік", з моменту оголошення якого пройшло вже більше тижня. Так звані "ветерани Новоросії" на своїй сторінці в російській соціальній мережі "ВКонтакте" прямо пишуть, що Україна не злякалася бойовиків і ніяк не змінила своєї поведінки щодо них на Донбасі, повідомляють Патріоти України.

Репост повідомлення також зробив один з перших ватажків "ДНР" Ігор Гіркін. Згідно із заявою російських найманців, Україна не тільки не злякалася погроз, але і пригрозила вийти з Мінських переговорів. У такий спосіб "ветерани Новоросії" констатують, що план "ЛДНР" повністю провалився. "Обстріли не припинилися. ОБС нікуди не посунулася. Одна зі сторін шумно "пихнула" в сторону противника, противник не злякався", - відповіли на повідомлення.

Відстеживши байдужу реакцію з боку України на погрози про боєготовність, керівники "ЛДНР" зробили заяву про те, що знімуть режим боєготовності, коли Київ підпише нове перемир'я. В "ДНР" заявили, що якщо "Київ вийде з Мінського процесу, вся вина за це ляже на українське керівництво". Однак нові погрози окупантів залишилися без уваги і коментарів від української влади і представників преси.

Хіти тижня. Боїться смерті та просить не видавати родичам: Донька соратника Кадирова втекла через сексуальну орієнтацію (відео)

п’ятниця, 18 червень 2021, 3:00

У Дагестані поліція забрала з кризової квартири жительку Чечні, яка втекла від сім'ї через сексуальну орієнтацію. Є інформація, що дівчина – донька соратника Рамзана Кадирова. Як розповіла дагестанська журналістка та правозахисниця Світлана Анохіна у с...

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді