"Украина не испугалась": У "ЛДНР" розчаровані результатами режиму "підвищеної готовності"

Україна не тільки не злякалася погроз, але і пригрозила вийти з Мінських переговорів.

Бойовики "ЛДНР" і російські найманці підвели перші підсумки режиму "підвищеної готовності" так званих "республік", з моменту оголошення якого пройшло вже більше тижня. Так звані "ветерани Новоросії" на своїй сторінці в російській соціальній мережі "ВКонтакте" прямо пишуть, що Україна не злякалася бойовиків і ніяк не змінила своєї поведінки щодо них на Донбасі, повідомляють Патріоти України.

Репост повідомлення також зробив один з перших ватажків "ДНР" Ігор Гіркін. Згідно із заявою російських найманців, Україна не тільки не злякалася погроз, але і пригрозила вийти з Мінських переговорів. У такий спосіб "ветерани Новоросії" констатують, що план "ЛДНР" повністю провалився. "Обстріли не припинилися. ОБС нікуди не посунулася. Одна зі сторін шумно "пихнула" в сторону противника, противник не злякався", - відповіли на повідомлення.

Відстеживши байдужу реакцію з боку України на погрози про боєготовність, керівники "ЛДНР" зробили заяву про те, що знімуть режим боєготовності, коли Київ підпише нове перемир'я. В "ДНР" заявили, що якщо "Київ вийде з Мінського процесу, вся вина за це ляже на українське керівництво". Однак нові погрози окупантів залишилися без уваги і коментарів від української влади і представників преси.

Вибухи у Калинівці можуть повторитися?: Компанії з орбіти Микитася заблокували будівництво сховищ боєприпасів

четвер, 16 вересень 2021, 19:29

Міністерство оборони України заплатило близько 900 млн грн компаніям з орбіти скандального забудовника Максима Микитася, які зірвали будівництво трьох сховищ боєприпасів, а сьогодні через суди блокують роботу нових підрядників, повідомляють Патріоти Ук...

Не тільки дочку продав "піндосам"? Старий Мерин Путіна, Лавров, попався на новій і подвійній зраді

четвер, 16 вересень 2021, 19:10

Російські журналісти стверджують, що у міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова майже 20 років є коханка, яка впливає на справи МЗС РФ, а сам чиновник живе за рахунок олігарха Олега Дерипаски, повідомляють Патріоти України з посиланням на розслідув...