
На непідконтрольній Україні частині Донецької області 13 квітня в більшості шкіл серед школярів 1-11-х класів була проведена «навчальна тривога». Про це повідомляє Телеграм-канал «Вольнодумец», передають Патріоти України.
За інформацією ресурсу, в деяких школах ОРДО по команді керівництва, а в деяких з сиренами і гудками, школярі вчилися ховатися в шкільних підвалах і бомбосховищах. Як повідомляє паблік, тренування по «хованню в підвалах» проводилися «на швидкість» і вчителі проводили хронометраж. Через це у багатьох школах діти бігали в підвали по три рази для досягнення потрібного результату.
«Вольнодумец» пише: «Но самым интересным является то, как "учителя "ДНР" объясняли школьникам странную тренировку. Мы, конечно, не знаем, как объясняли это во всех школах. Но в некоторых школах Калининского и Буденновского районов, учителя просто сказали школьникам: "Украинцы нас будут бомбить. Учитесь прятаться, чтоб остаться живыми". Озадаченные дети спрашивали дома у родителей: "почему украинцы нас будут бомбить?".
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...