
На непідконтрольній Україні частині Донецької області 13 квітня в більшості шкіл серед школярів 1-11-х класів була проведена «навчальна тривога». Про це повідомляє Телеграм-канал «Вольнодумец», передають Патріоти України.
За інформацією ресурсу, в деяких школах ОРДО по команді керівництва, а в деяких з сиренами і гудками, школярі вчилися ховатися в шкільних підвалах і бомбосховищах. Як повідомляє паблік, тренування по «хованню в підвалах» проводилися «на швидкість» і вчителі проводили хронометраж. Через це у багатьох школах діти бігали в підвали по три рази для досягнення потрібного результату.
«Вольнодумец» пише: «Но самым интересным является то, как "учителя "ДНР" объясняли школьникам странную тренировку. Мы, конечно, не знаем, как объясняли это во всех школах. Но в некоторых школах Калининского и Буденновского районов, учителя просто сказали школьникам: "Украинцы нас будут бомбить. Учитесь прятаться, чтоб остаться живыми". Озадаченные дети спрашивали дома у родителей: "почему украинцы нас будут бомбить?".
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...