
На непідконтрольній Україні частині Донецької області 13 квітня в більшості шкіл серед школярів 1-11-х класів була проведена «навчальна тривога». Про це повідомляє Телеграм-канал «Вольнодумец», передають Патріоти України.
За інформацією ресурсу, в деяких школах ОРДО по команді керівництва, а в деяких з сиренами і гудками, школярі вчилися ховатися в шкільних підвалах і бомбосховищах. Як повідомляє паблік, тренування по «хованню в підвалах» проводилися «на швидкість» і вчителі проводили хронометраж. Через це у багатьох школах діти бігали в підвали по три рази для досягнення потрібного результату.
«Вольнодумец» пише: «Но самым интересным является то, как "учителя "ДНР" объясняли школьникам странную тренировку. Мы, конечно, не знаем, как объясняли это во всех школах. Но в некоторых школах Калининского и Буденновского районов, учителя просто сказали школьникам: "Украинцы нас будут бомбить. Учитесь прятаться, чтоб остаться живыми". Озадаченные дети спрашивали дома у родителей: "почему украинцы нас будут бомбить?".
Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...
Розвідувальні служби кількох великих країн НАТО отримали інформацію про можливі плани Росії здійснити провокації проти країн Балтії та Польщі. Про це повідомляє британське видання The Guardian із посиланням на високопоставлене джерело в політичних кола...