
На непідконтрольній Україні частині Донецької області 13 квітня в більшості шкіл серед школярів 1-11-х класів була проведена «навчальна тривога». Про це повідомляє Телеграм-канал «Вольнодумец», передають Патріоти України.
За інформацією ресурсу, в деяких школах ОРДО по команді керівництва, а в деяких з сиренами і гудками, школярі вчилися ховатися в шкільних підвалах і бомбосховищах. Як повідомляє паблік, тренування по «хованню в підвалах» проводилися «на швидкість» і вчителі проводили хронометраж. Через це у багатьох школах діти бігали в підвали по три рази для досягнення потрібного результату.
«Вольнодумец» пише: «Но самым интересным является то, как "учителя "ДНР" объясняли школьникам странную тренировку. Мы, конечно, не знаем, как объясняли это во всех школах. Но в некоторых школах Калининского и Буденновского районов, учителя просто сказали школьникам: "Украинцы нас будут бомбить. Учитесь прятаться, чтоб остаться живыми". Озадаченные дети спрашивали дома у родителей: "почему украинцы нас будут бомбить?".
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою