
На непідконтрольній Україні частині Донецької області 13 квітня в більшості шкіл серед школярів 1-11-х класів була проведена «навчальна тривога». Про це повідомляє Телеграм-канал «Вольнодумец», передають Патріоти України.
За інформацією ресурсу, в деяких школах ОРДО по команді керівництва, а в деяких з сиренами і гудками, школярі вчилися ховатися в шкільних підвалах і бомбосховищах. Як повідомляє паблік, тренування по «хованню в підвалах» проводилися «на швидкість» і вчителі проводили хронометраж. Через це у багатьох школах діти бігали в підвали по три рази для досягнення потрібного результату.
«Вольнодумец» пише: «Но самым интересным является то, как "учителя "ДНР" объясняли школьникам странную тренировку. Мы, конечно, не знаем, как объясняли это во всех школах. Но в некоторых школах Калининского и Буденновского районов, учителя просто сказали школьникам: "Украинцы нас будут бомбить. Учитесь прятаться, чтоб остаться живыми". Озадаченные дети спрашивали дома у родителей: "почему украинцы нас будут бомбить?".
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...