
Колишній ватажок так званої "ДНР", терорист Ігор Гіркін повідомив про те, що українські військові контратакували рашистів у Сєвєродонецьку. Захисникам України вдалося досягти певних успіхів та відкинути окупантів. Про це Гіркін написав у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.
Він також дуже обурений, що на допомогу українцям прийшли добровольці-іноземці, які приїхали воювати проти агресора з усього світу. "Підтверджується інформація про контратаку противника в Сєвєродонецьку. За наявними даними з кількох джерел, украми введено в бій підрозділи іноземних найманців, здебільшого поляків (хоча в ефірі наявні й переговори англійською). У противника є просування, наші підрозділи відходять", – написав Гіркін.
Він також констатував, що інформація про те, наскільки успішною була контратака українських Сил оборони, надходить до нього з різних джерел – і він з'ясовує, які дані з отриманих ним відповідають дійсності найбільше. "Детальна інформація про глибину ворожого успіху різниться, і я її поки що притримаю", – написав рашист.

Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...