"Укропам помогают иностранные наемники": Гіркін визнав, що окупанти змушені відступати у Сєвєродонецьку

Колишній ватажок так званої "ДНР", терорист Ігор Гіркін повідомив про те, що українські військові контратакували рашистів у Сєвєродонецьку. Захисникам України вдалося досягти певних успіхів та відкинути окупантів. Про це Гіркін написав у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

Він також дуже обурений, що на допомогу українцям прийшли добровольці-іноземці, які приїхали воювати проти агресора з усього світу. "Підтверджується інформація про контратаку противника в Сєвєродонецьку. За наявними даними з кількох джерел, украми введено в бій підрозділи іноземних найманців, здебільшого поляків (хоча в ефірі наявні й переговори англійською). У противника є просування, наші підрозділи відходять", – написав Гіркін.

Він також констатував, що інформація про те, наскільки успішною була контратака українських Сил оборони, надходить до нього з різних джерел – і він з'ясовує, які дані з отриманих ним відповідають дійсності найбільше. "Детальна інформація про глибину ворожого успіху різниться, і я її поки що притримаю", – написав рашист.

Масова втеча: Російські туристи та військові залишають Крим через удари України, - ISW

неділя, 28 червень 2026, 6:24

Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...

Інцидент в Ормузській протоці: Обстріл катарського танкера Іраном створює ризити нового закриття нафтової артерії світу

неділя, 28 червень 2026, 5:50

В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...