Ультиматум недоїмперії Путіна: Держави НАТО узгодили спільну позицію на переговорах з Росією, щодо України зокрема

Міністри закордонних справ держав-членів НАТО за результатами відеозасідання погодилися, що Альянс буде жорстко стояти з питання про подальше розширення на переговорах з Росією. Про це заявив на брифінгу Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, зазначають Патріоти України.

Глави МЗС країн НАТО обговорювали позиції перед переговорами з Росією, які пройдуть наступної середи. Москва хоче обговорити проект договору, який передбачає розподіл сфер в Європі і відмову НАТО приймати до своїх лав Україну.

Столтенберг підкреслив, що країни НАТО висловили консенсус з приводу того, що вимоги Росії не можуть бути виконані. Всі держави дали чіткий сигнал, що не підуть на поступки за основними принципами.

За словами Столтенберга, Росія раніше підписувала документи, які виключають з її боку подібні вимоги.

При цьому НАТО погодитися провести з Росією діалог з питань безпеки, щоб донести свою позицію.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на своїй сторінці у Twitter розповів, що переговорив телефоном з Державним секретарем США Ентоні Блінкеном і той розповів, що в НАТО є солідарність з приводу українського питання. Також сторони узгодили позиції України та США перед перемовинами НАТО з Росією.

Представили як "радника голови МНС Росії": РФ відправила до Туреччини "рятувальників" на чолі з воєнним злочинцем (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 23:28

Росія відправила до Туреччини "для допомоги" у ліквідації наслідків руйнівного землетрусу соратника Кадирова і воєнного злочинця Даниїла Мартинова. Кадри з Мартиновим, якого представили як "радника голови МНС Росії", з'явилися у росЗМІ, передають Патрі...

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки