Унітазу Януковича приготуватись: Суд зобов'язав прокурорів повернути Богатирьовій золотий злиток

Вищий антикорупційний суд зобов'язав повернути готівку та інше майно, вилучене у справі колишньої міністерки охорони здоров'я в уряді втікача Азарова, "регіоналки" Раїси Богатирьової. Таке рішення 14 травня ухвалив слідчий суддя Сергій Мойсак, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Слово і діло"

У серпні 2019 року Богатирьову затримали в аеропорту "Жуляни", коли вона прилетіла з Білорусі.

2014-го проти неї порушували кримінальну справу щодо розтрати державних коштів в особливо великих розмірах.

За даними слідства, йшлося про розтрату 63,5 млн грн при закупівлі імунобіологічних препаратів, лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання за значно завищеними цінами. Також про розтрату 279 млн грн на закупівлі інсулінів.

Торік у червні апеляційна палата ВАКС вирішила, що Богатирьова не набула статусу підозрюваної, нагадує портал.

А в липні ВАКС скасував арешт коштів на банківських рахунках в межах справи Богатирьової. Також зняв арешт із нерухомості.

До цього суд скасував арешт 30 850 грн, €1650 євро та $1500, золотого значку Партії регіонів, золотого злитку вагою 2,5 грами; двох золотих сережок і камінців цитрин.

Суддя скаргу адвоката Богатирьової задовольнив і зобов'язав прокурора повернути це майно.


"В Оленівці був жах, це концтабір": Морпіх Михайло Діанов розповів, як вижив у російському полоні (відео)

неділя, 2 жовтень 2022, 8:50

Морський піхотинець Михайло Діанов розповів про те, як вижив у російському полоні. Українського захисника утримували в колонії в Оленівці на окупованій території Донеччини, яка була для нього справжнім концтабором, передають Патріоти України. Про це мо...

"Ядерна зима" у жовтні: Екстрасенс розповів, наскільки реальні загрози Кремля застосувати ядерну зброю

неділя, 2 жовтень 2022, 8:38

Переможець литовської та учасник української "Битви екстрасенсів" Макс Гордєєв за допомогою карт таро спробував з'ясувати, чи варто Україні побоюватися застосування ядерної зброї Росією. За його словами, карти Таро показують, що це лише блеф з боку агр...