"Уничтожили группу офицеров": Гіркін розповів подробиці про загибель окупантів на Донбасі

Екс-командир підрозділів НЗФ Ігор Гіркін прокоментував фото вбитих найманців, яке оприлюднив український волонтер Роман Донік та розповів деталі знищення «ополченців». Відповідний пост він опублікував на своїй сторінці у соцмережі, передають Патріоти України.

За словами Гіркіна, бійці ЗСУ знищили групу «офіцерів ДНР» (3 офіцери та водій) 22 жовтня. Він висловив думку, що український волонтер показав фото «з метою придушення морального духу НЗФ» та додав:

«Согласно имеющимся данным, группа офицеров попала в заранее подготовленную засаду, когда, оставив автомобиль (чтобы не попасть под обстрел), пыталась в пешем порядке приблизиться к линии фронта для исполнения своих обязанностей».

Він обурився, що російські ЗМІ ніяк не відреагували на загибель членів НЗФ: «Когда из Сирии сообщают о гибели или ранении российского военнослужащего — это немедленно появляется в ленте новостей. Гибель НВФ на Донбассе не интересует россиянские власти и руководства агитпропа „от слова вообще“. Потому, наверное, что указанные структуры сплошь укомплектованы не русскими».

Окупант, який тікав із Ізюма, поскаржився, що прикордонники не впускали його в РФ

середа, 28 вересень 2022, 23:00

Російський контрактник розповів ЗМІ, що після втечі з Ізюма його не пустили в Росію і збираються знову відправити на війну. Про це написала "Медіазона", передають Патріоти України. Окупант розповів, що після відступу з-під Ізюма вирішив повернутися в Р...

Всіх на всіх: Очільник ГУР Міноборони розповів про підготовку нового обміну полоненими з Росією

середа, 28 вересень 2022, 22:29

Україна не припиняє роботу над тим, щоб організувати новий обмін полоненими з Росією. З РФ тривають перемовини щодо обміну "всіх на всіх". Про це розповів начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов під час зустрічі з пред...