
Президент Росії Володимир Путін наступного тижня має намір взяти участь у віртуальному саміті «Великої двадцятки» (G20), який організовує Індія 22 листопада. Про це повідомив пропагандистський телеканал «Росія-1», передають Патріоти України.
Росіяни заявили, що диктатор завдяки онлайн-присутності «уперше за довгий час зможе поговорити із західними лідерами». У вересні на саміті G20 у Нью-Делі Росію представляв міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров. Про те, що наступний саміт буде віртуальним, стало відомо заздалегідь, проте досі не було зрозуміло, хто братиме участь у ньому з російської сторони.
Наступного тижня Путін також відвідає Мінськ, де триватиме «захід по лінії ОДКБ». Потім очільник Кремля прийме у Москві президента Таджикистану Емомалі Рахмона.
Нагадаємо, 2022 року одна з найважливіших зустрічей у межах G20 відбулася між президентом США Джо Байденом і лідером Китаю Сі Цзіньпіном. Байден та Сі говорили тоді про відносини між країнами та важливість їхньої ролі у вирішенні глобальних проблем.
Також торік на G20 в Індонезії трапився скандал із російською делегацією. Голова Ради Федерації РФ Валентина Матвієнко заявила: «Давайте на майданчику парламентської двадцятки сядемо за стіл переговорів». Віцеспікерка ВРУ Олена Кондратюк тоді відповіла, мовляв, «зі злочинцями не говоримо».
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...