Геннадій Кернес нарешті знайшовся. Наразі він проходить лікування в одному з найбільших госпіталів в Європі з часів світових війн - берлінському Шаріте, зазначають Патріоти України. Фотографію з Гепою опублікував його соратник та харківський бізнесмен Павло Фукс у своєму Telegram-каналі.

"Передаю привіт всім харків'янам! І окремий привіт всім, хто мене втратив", - заявив голова Харкова.
Нагадаємо, що 9 листопада з'явилася інформація, що правоохоронці відкрили справу про можливе зникнення переобраного мера Харкова. Але пізніше в коментарі РБК-Україна прес-служба поліції Харківської області розповіла, що справу про зникнення Кернеса закрили.
"Так, кримінальне провадження було відкрито за заявою представника громадської організації, як того вимагає КПК, і закрито за відсутністю складу злочину", - розповіли в поліції.
15 вересня Геннадій Кернес отримав позитивний результат при тестуванні на COVID-19. За кілька днів до цього політик потрапив до лікарні.
Кернес говорив про те, що він йде на поправку, і закликав не вірити чуткам про те, що його немає в Харкові.
Мер Харкова останній раз з'являвся на публіці 23 серпня. Тоді він відкривав фонтан на площі Свободи. У мерії повідомили, що Кернес знаходиться на лікарняному з 10 вересня, але про його діагноз нічого не говорили.
Італія та Франція з побоюванням відносяться до ідеї ЄС заборонити в'їзд колишнім російським військовим, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Заборона на в'їзд для російських ексвійськових є частиною запропонованого 21-го пакета санкцій...
Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...