Геннадій Кернес нарешті знайшовся. Наразі він проходить лікування в одному з найбільших госпіталів в Європі з часів світових війн - берлінському Шаріте, зазначають Патріоти України. Фотографію з Гепою опублікував його соратник та харківський бізнесмен Павло Фукс у своєму Telegram-каналі.

"Передаю привіт всім харків'янам! І окремий привіт всім, хто мене втратив", - заявив голова Харкова.
Нагадаємо, що 9 листопада з'явилася інформація, що правоохоронці відкрили справу про можливе зникнення переобраного мера Харкова. Але пізніше в коментарі РБК-Україна прес-служба поліції Харківської області розповіла, що справу про зникнення Кернеса закрили.
"Так, кримінальне провадження було відкрито за заявою представника громадської організації, як того вимагає КПК, і закрито за відсутністю складу злочину", - розповіли в поліції.
15 вересня Геннадій Кернес отримав позитивний результат при тестуванні на COVID-19. За кілька днів до цього політик потрапив до лікарні.
Кернес говорив про те, що він йде на поправку, і закликав не вірити чуткам про те, що його немає в Харкові.
Мер Харкова останній раз з'являвся на публіці 23 серпня. Тоді він відкривав фонтан на площі Свободи. У мерії повідомили, що Кернес знаходиться на лікарняному з 10 вересня, але про його діагноз нічого не говорили.
Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...
Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...