
Серійні поставки нового танка Т-14 “Армата” у війська РФ почнуться до 2022 року. Про це заявив генконструктор Уральського конструкторського бюро транспортного машинобудування (УКБТМ) Андрій Терліков, повідомляють Патріоти України з посиланням на “РІА Новини“.
За словами Терлікова, зараз у Росії йдуть державні випробування нових танків. Очікується, що вони закінчаться в найближчі рік-два.
“До кінця 2021 року по одному з контрактів запланована поставка настановної партії машин. З 2022-го ми вийдемо на стійкі серійні поставки”, – уточнив він.
Також Терліков додав, що підприємства “Росатому” зроблять штатний боєприпас для танка до кінця поточного року.
Він сказав, що зараз Уралвагонзавод обговорює з Міноборони питання проведення військових випробувань “Армати”, готовності армійської інфраструктури до експлуатації танків і підготовки операторів. Також на порядку денному стоїть питання зниження вартості виробництва.
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...