
Серійні поставки нового танка Т-14 “Армата” у війська РФ почнуться до 2022 року. Про це заявив генконструктор Уральського конструкторського бюро транспортного машинобудування (УКБТМ) Андрій Терліков, повідомляють Патріоти України з посиланням на “РІА Новини“.
За словами Терлікова, зараз у Росії йдуть державні випробування нових танків. Очікується, що вони закінчаться в найближчі рік-два.
“До кінця 2021 року по одному з контрактів запланована поставка настановної партії машин. З 2022-го ми вийдемо на стійкі серійні поставки”, – уточнив він.
Також Терліков додав, що підприємства “Росатому” зроблять штатний боєприпас для танка до кінця поточного року.
Він сказав, що зараз Уралвагонзавод обговорює з Міноборони питання проведення військових випробувань “Армати”, готовності армійської інфраструктури до експлуатації танків і підготовки операторів. Також на порядку денному стоїть питання зниження вартості виробництва.
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун, передають Патріоти України з посиланням на. За його словами, після запровадження обме...