
Серійні поставки нового танка Т-14 “Армата” у війська РФ почнуться до 2022 року. Про це заявив генконструктор Уральського конструкторського бюро транспортного машинобудування (УКБТМ) Андрій Терліков, повідомляють Патріоти України з посиланням на “РІА Новини“.
За словами Терлікова, зараз у Росії йдуть державні випробування нових танків. Очікується, що вони закінчаться в найближчі рік-два.
“До кінця 2021 року по одному з контрактів запланована поставка настановної партії машин. З 2022-го ми вийдемо на стійкі серійні поставки”, – уточнив він.
Також Терліков додав, що підприємства “Росатому” зроблять штатний боєприпас для танка до кінця поточного року.
Він сказав, що зараз Уралвагонзавод обговорює з Міноборони питання проведення військових випробувань “Армати”, готовності армійської інфраструктури до експлуатації танків і підготовки операторів. Також на порядку денному стоїть питання зниження вартості виробництва.
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...
До Державна дума РФ внесено законопроєкт, який пропонує повернути в Росії смертну кару, зокрема для осіб, засуджених за корупційні злочини, передають Патріоти України. Ініціатива передбачає розширення застосування найвищої міри покарання, яка в Росії ф...