Уряд Талібану без судів страчує людей по всьому Афганістану

Таліби почали страчувати людей в Афганістані

З регіонів країни надходять повідомлення про проведення страт без суду. Також почалися публічні побиття жінок.

Служба безпеки Талібану, який захопив владу в Афганістані, оголосила, що в Мазарі-Шарифі стратили банду викрадачів дітей та звільнили чотирьох малолітніх дітей, повідомляють Патріоти України з посиланням на агентство Aamaj News у понеділок, 13 вересня.

"Спецоперацію" провели в ніч на понеділок. Викрадачами нібито були четверо чоловіків-афганців і жінка-узбечка. Всіх їх розстріляли на місці.

У свою чергу, напередодні вночі кілька афганських мережевих ЗМІ повідомили про велике протистояння в Мазарі-Шарифі. Як припускали журналісти, це міг бути бій талібів з іншими бойовиками або ж озброєна розбірка між самими талібами.

Натомість афганці публікують у соцмережах відео, як у різних регіонах країни викрадають людей та розправляються над ними. Почалися також публічні побиття жінок. Хоча немає ніяких офіційних повідомлень, які роз'яснюють, що відбувається.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...