Уряд Талібану без судів страчує людей по всьому Афганістану

Таліби почали страчувати людей в Афганістані

З регіонів країни надходять повідомлення про проведення страт без суду. Також почалися публічні побиття жінок.

Служба безпеки Талібану, який захопив владу в Афганістані, оголосила, що в Мазарі-Шарифі стратили банду викрадачів дітей та звільнили чотирьох малолітніх дітей, повідомляють Патріоти України з посиланням на агентство Aamaj News у понеділок, 13 вересня.

"Спецоперацію" провели в ніч на понеділок. Викрадачами нібито були четверо чоловіків-афганців і жінка-узбечка. Всіх їх розстріляли на місці.

У свою чергу, напередодні вночі кілька афганських мережевих ЗМІ повідомили про велике протистояння в Мазарі-Шарифі. Як припускали журналісти, це міг бути бій талібів з іншими бойовиками або ж озброєна розбірка між самими талібами.

Натомість афганці публікують у соцмережах відео, як у різних регіонах країни викрадають людей та розправляються над ними. Почалися також публічні побиття жінок. Хоча немає ніяких офіційних повідомлень, які роз'яснюють, що відбувається.

"Йому можуть навіть виділити якийсь загін, але...": Піонтковський спрогнозував, чим закінчиться історія з Гіркіним

понеділок, 15 серпень 2022, 21:29

Колишній ватажок бойовиків на Донбасі Гіркін прагне взяти участь у війні росії проти України. За останньою інформацією, він перебрався з Криму до Херсонської області. Про це розповів російський публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України...

Обирався від "Партії регіонів": Ще один чиновник на Харківщині працює з окупантами

понеділок, 15 серпень 2022, 21:14

Староста Лісностінківського старостинського округу Микола Чашка-Ратушний став помічником "начальника Курилівського територіального відділу" і знімається на відео окупантів, інформують Патріоти України. Росіяни показали Миколу Чашку-Ратушного на пропага...