Уряд затвердив спецплан щодо вступу України до НАТО: Що він передбачає

Кабінет міністрів затвердив спеціальний план з підготовки України до членства в Північноатлантичному альянсі. Таке рішення було ухвалено під час сьогоднішнього засідання уряду, інформує Depo.ua з посиланням на УНІАН, зазначають Патріоти України.

Зазначається, що в плані вказані конкретні заходи, які потрібно провести для вступу до Альянсу. Цю програму Комісії Україна-НАТО затвердили ще лютому, а в травні повністю погодили. Також до розпорядження Кабінету міністрів додається 10 доповнень з конкретними кроками, серед яких:

  • проведення роз'яснювальної роботи серед особового складу у Збройних силах;
  • контроль за деклараціями державних службовців;
  • навчання держслужбовців з питань євроатлантичної інтеграції;
  • моніторинг ефективності заходів з фінансового контролю;
  • "розробка стратегічних наративів щодо інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції";
  • ухвалення антикорупційної стратегії на 2021-2025 роки та забезпечення її запуску.

У програмі також пропонується, щоб Національна поліція та Національне агентство з питань запобігання корупції збирали інформацію щодо порушень у фінансуванні політичних партій і подачі ними звітів.

Вказані у документі й подальша реформа з децентралізації, плани з інформаційної політики, зокрема проведення тренінгів для журналістів з інформаційної безпеки. Також наголошується на розвитку інфраструктури телерадіомовлення в прикордонних регіонах й в зоні проведення ООС, "вжиття заходів" щодо обмеження мовлення російських ТРК на території України, зокрема, моніторинг провайдерів.

Також планується, що Україна й НАТО будуть обмінюватися інформацією про можливий викид радіоактивних речовин, забруднення навколишнього середовища, загроз об'єктам критичної інфраструктури. Крім цього, планується установка базових станцій глобальних навігаційних супутникових систем.

Американські політики хочуть перетягнути на свій бік Росію, але не з Путіним на чолі, - журналіст

неділя, 25 липень 2021, 13:30

Всередині команди президента США Джо Байдена зріє опозиція до його нинішньої зовнішньої політики - про це заявив у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" журналіст Іван Яковина, передають Патріоти України. "Стратегія Байдена зараз полягає ...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.