​Урядовці презентували єдину комплексну стратегію деокупацію Криму

У Києві представили документ «Актуальні орієнтири державної політики в зв'язку з тимчасовою окупацією АР Крим та м.Севастополя», який є по суті стратегією по деокупацію Криму і визначає єдиний державний підхід до використання термінології, а також позиції по найбільш резонансним питанням.

У документі йдеться про громадянство, захисту утримуваних осіб, статус і захист корінного народу - кримських татар, визначенні незаконних органів влади, ставлення до водопостачання, підходах до політики санкцій, пише «Укрінформ».
«Деокупацію Криму і Донбасу обов'язково відбудеться ... Для того, щоб прискорити цей момент - повернення наших територій, нам необхідно змінити підхід на загальнодержавному рівні ... З нашої точки зору повинна бути єдина координація, єдині інститути, які чітко розуміють і чітко усвідомлюють, які основні принципи державної політики щодо повернення нашої території, по деокупацію і реінтеграції », - сказав віце-прем'єр-міністр України - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.
Постійний представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич зазначив, що представлений документ повинен використовувався в щоденній роботі органів влади і формувати one voice для посилення позицій України в питаннях деокупацію.
«Зі свого боку ми готові оновлювати і доповнювати документ за запитом, щоб жодна тема, яка пов'язана з викликами збройної агресії, ні поза увагою держави. Фактично, це формування спільної політики щодо Криму і Севастополя, яку давно потребувала Україна», - зазначив Кориневич.
Резніков також повідомив, що до згаданого документу буде підготовлено спільний супровідний лист і направлено в усі посольства, акредитовані в Україні. Крім того, планується звернутися до Міністерства закордонних справ України з проханням надіслати рекомендації до англомовної версії в усі посольства України в інших державах, щоб вони могли так само представити єдину позицію України по Криму.

Хіти тижня. Андрія Другого чекає доля Андрія Першого: Береза повідомив сенсаційні плітки з Банкової

п’ятниця, 5 березень 2021, 4:00

Незабаром в Офісі президента України можна очікувати великі кадрові перестановки. "Тут злые языки из Офиса президента принесли хорошую информацию о том, что готовится замена и Главой вместо Ермака будет Валерий Кондратюк. И вот это очень хорошая новост...

Хіти тижня. "Може, це Божа кара?": Секретар РНБО прокоментував швидке блокування нового телеканалу Медведчука

п’ятниця, 5 березень 2021, 1:00

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов допустив, що припинення мовлення нового телеканалу "Перший незалежний", пов'язаного з главою політради ОПЗЖ Віктором Медведчуком, може бути "Божою карою". Про це він заявив в ефірі програми "...