Урочистості планують пізніше: Через коронавірус ВМС США вперше ввели в дію підводний човен без святкування

USS Delaware буде виконувати завдання у Тихому океані і в прибережних водах США. У ВМС планують, що субмарина прослужить до 2070-х років.

Військово-морський флот США ввів в експлуатацію атомний підводний човен USS Delaware (SSN 791) класу Вірджинія. Про це повідомляє Navy Recognition, передають Патріоти України.

Підводний човен призначений для ведення протичовнової боротьби, знищення надводних суден, мінування ділянок, ведення розвідки, а також для нанесення ракетних ударів. USS Delaware буде виконувати завдання у Тихому океані і в прибережних водах США. У ВМС планують, що субмарина прослужить до 2070-х років.

Зазначається, що через пандемію коронавірусу вперше в історії підводний човен був введений без урочистої церемонії. Тим не менш, командування планує влаштувати святкування після того, як закінчиться карантин і заборону на проведення масових заходів буде знято.

Субмарина була побудована компаніями Huntington Ingalls Industries і General Dynamics. Її будівництво почалося ще в 2008 році і спуск на воду відбувся в 2018 році. Флот США отримав її в жовтні минулого року. USS Delaware стала 18-й човном класу Вірджинія у складі ВМС США.

Довжина SSN 971 складає 115 м, осадка – 10,3 м, глибина занурення – понад 250 м, підводна швидкість понад 25 вузлів (46 км/год), термін служби без заміни ядерного палива – понад 30 років.

Москві жаліється на чергову атаку дронів: Влада бадьоро доповідає по збиття десятків БПЛА. "Абломкі" валяться на голови росіян

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:05

У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...

Працівники найбільшої мережі АЗС в анексованому Криму благають Путіна врятувати бізнес і робочі місця через удари ЗСУ

четвер, 25 червень 2026, 22:40

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...