Урок для Байдена: Піонтковський несподівано підтримав зближення України з Китаєм

Пионтковский поддержал новую стратегию Украины: "Почему Украина не должна это делать?"Економічне співробітництво України і Китаю, яке активно обговорюють в експертних колах протягом останнього тижня, є логічним кроком офіційного Києва на тлі невиразної поведінки Сполучених Штатів щодо України. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter заявив російський політолог, експерт Гудзонського інституту (США) Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

Експерт зазначив, що в Вашингтоні значна частина експертної та політичної спільноти міркує, яким чином можна проміняти інтереси України на союз з Путіним проти Китаю на тлі різкого зміцнення КНР. У зв'язку з цим Україна має повне право розглядати серйозні економічні пропозиції Пекіна, який представляє другу найбільшу економіку світу. Піонтковський зазначив, що стратегія України на співпрацю з Китаєм виглядає логічно й обгрунтовано, оскільки протягом 17 останніх років вона так і не змогла відчути адекватну солідарність євроатлантичного співтовариства.

"Не учите Украину атлантической солидарности. Она уже 17 лет тщетно взывает к этой гребаной солидарности", - зазначив експерт.


"Нах...й Україну". Двоюрідна сестра Сенцова заявила, що "пакує валізи і повертається додому" у Росію

вівторок, 21 вересень 2021, 8:26

Журналістка Наталія Каплан (Кочнева), двоюрідна сестра українського режисера, колишнього політв'язня Кремля Олега Сенцова, назвала Україну "найгіршою країною для еміграції", передають Патріоти України. "Нах...й Україну. Здається, це найгірша країна для...

Хіти тижня. "Спасибо ,что живой!": "Воскреслий" Гіркін заявив про смертельну небезпеку з боку "київської хунти"

вівторок, 21 вересень 2021, 3:00

Також Гіркін вважає, що повернення Донбасу під контроль України нібито викличе масовий відтік населення з ОРДЛО в Росію. «Я полагаю, что речь может идти о том, что значительная часть населения будет вынуждена оттуда бежать. Даже не потому, что речь иде...