Урок патріотизму: "Ми хочемо, щоб ви не йшли на поступки, які можуть нашкодити Україні", - президент Литви Науседа - президенту Зеленському про "нормандський саміт"

:

Президент Литви Гітанас Науседа порадив своєму українському колезі Володимиру Зеленському на саміті в «Нормандському форматі» не йти на поступки, які можуть зашкодити Україні. Про це литовський лідер сказав під час спільного брифінгу у Вільнюсі.

«Ми сподіваємося, що зовсім скоро пройде зустріч «нормандської четвірки», і ми бажаємо успіхів під час переговорів нашим партнерам… Ми хочемо, щоб ви не йшли на поступки, які можуть завдати вам шкоди», – заявив Науседа.

Він висловив сподівання, що саміт у Парижі допоможе Україні у вирішенні конфлікту на Донбасі.

«Ми сподіваємося, що ці переговори будуть справжніми переговорами. Ми також сподіваємося, що вони допоможуть вам полегшити ті кроки, які зменшать напругу у вашому регіоні та дозволять Україні говорити на рівних з вашими опонентами», – наголосив президент Литви.

Науседа додав, що Литва готова допомогти Україні не лише на міжнародному рівні, але також у впровадженні реформ.

«Європейські санкції проти Росії повинні залишатися. Тут ми згодні з моїм колегою, і ми сподіваємося, що найближчим часом будуть вжиті заходи щодо вирішення конфлікту на Донбасі, які будуть сприятливі для обох сторін», – підсумував литовський лідер.

Хіти тижня. "Путин закончил обращение к Федеральному собранию. Он не упомянул Украину или ОРДЛО. Из-за этого в пабликах Донецка и Луганска сейчас тотальная тоска и "зрада", - Береза

п’ятниця, 23 квітень 2021, 2:00

"Итак, Путин закончил обращение к Федеральному собранию. Он не упомянул Украину или ОРДЛО. Но завуалированно сказал о нас и коллективном Западе, говоря о странах, с которыми "отношения в последнее время не складываются, но Россия не хочет сжигать мосты...

Хіти тижня. "Украина готовится к нападению": Російський військовий розповів, нібито збирається "захищати Ростов" (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 1:00

"Украина начала на российскую территорию зуб точить и готовится Украина к этому нападению… и собирают из нашего округа, с Южного военного округа. Пришла телеграмма и в срочном порядке все отправились туда в Ростов", - говорить чоловік. . На уточнюючі ...