"Уровень случившегося п...здеца просто не описать!": Безлер заявив про 20 убитих найманців у районі Горлівки

Екс-командир горлівських підрозділів НЗФ «ДНР» Ігор Безлер на своїй сторінці в соцмережі грубо висловився про рівень «армії ДНР», повідомляють Патріоти України.
Коментуючи офіційну інформацію про одного загиблого члена НЗФ в боях під Горлівкою, Безлер заявив, що за його словами, на цю хвилину на «позиціях 3-го бата 20 убитих». Інформацію про поранених він уточнює.

«Армию создали, говорите, клоуны донецкие! На КНП у взводного 12 журналов, которые комвзвода должен вести. Я так понимаю, создали бумажно-журнальные войска», — пише екс-командир найманців.

Могла збити вже понад 400 повітряних цілей: На озброєнні України засвітилася новітня система ППО

неділя, 28 червень 2026, 6:51

У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...

Масова втеча: Російські туристи та військові залишають Крим через удари України, - ISW

неділя, 28 червень 2026, 6:24

Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...