
На Одещині з пострілами затримали п'ятьох чоловіків призовного віку, які бігли до невизнаного Придністров'я, але потрапили у протитанковий рів, передають Патріоти України.
Як розповіли у Південному регіональному управлінні ДПСУ, співробітники Подільського загону виявили в Роздільнянському районі п’ятьох порушників. З’ясувалося, що вони бажали незаконно перетнути державний кордон та потрапити до придністровського регіону Молдови. За це мали заплатити по 80 тис. гривень адміну телеграм-каналу, за що отримували від віртуального провідника онлайн-вказівки з навігації.
Йдеться, що "мандрівники" почули голосові попередження від прикордонників про необхідність зупинитися, але навпаки - пришвидшились. Подорож ухилянтів завершилась, коли вони потрапили у протитанковий рів на кордоні та правоохоронці відкрили попереджальний (у повітря) вогонь.
"Попереджувальні постріли та протитранспортний рів стали переконливішими. Усіх учасників "пробіжки" затримали у рові, за лічені метри до держрубежу", - розповіли в управлінні.
За злісну непокору законному розпорядженню прикордонників відносно утікачів складено протоколи про адмінправопорушення за ст. 185-10. Також їм доведеться відповідати за ч. 2 ст. 204-1 - "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України". Подальшу долю чоловіків вирішить суд.
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...
Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...