"Усе грамотніше і грамотніше": Путін похвалив свою армію після... поразок у "СВО" (відео)

Російський диктатор Володимир Путін виправдовується, попри численні повідомленні про шалені втрати РФ, заявив, що його бойовики діють «грамотно» під час так званої «СВО» («спеціальної військової операції», якою росіяни називають війну проти України). Із такими словами він виступив після вручення медалей «Золота зірка» з нагоди Дня героїв вітчизни РФ. Фрагмент його промови опублікував пропагандист телеканалу «Россия-1» у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

«Усе грамотніше і грамотніше, це очевидно», – оцінює Путін дії російських окупантів. Він також стверджує, що і російська оборонна промисловість нібито набирає обертів. Диктатор каже, що глибоко вражений подвигами своїх військових злочинців у так званій «СВО».

Також Путін традиційно заявив, що в Заходу «ніколи не вийде роздавити Росію».

Нагадаємо, що на цьому ж заході Путін заявив, що київська влада «зовсім очманіла», коли об’явила росіян некорінною нацією в Україні.

Розгром ворога під Новомихайлівкою був феєричним: Як БТРи окупантів злітали в повітря (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 7:56

Десантники 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ показали чергове відображення російського штурму в районі Новомихайлівки, передають Патріоти України. На кадрах показано невдалу спробу росіян здійснити швидкий штурм позицій українських захисників...

Готують наступ? Росія створила нове угруповання військ - де воно діє

вівторок, 16 квітень 2024, 7:49

Окупаційні війська Росії створили нове угруповання "Сєвєр", яке вже виконує бойові завдання на Бєлгородському напрямку. Вперше про "Сєвєр" згадали у зведенні Міноборони РФ 14 квітня, передають Патріоти України. "Інформаційний спротив" повідомив, що угр...