Усе, як Гепа обіцяв: Вдова Кернеса стала власницею престижної нерухомості в центрі Харкова

У Харкові колишня дружина Геннадія Кернеса Оксана Гайсинська стала власницею нерухомості у центрі міста. Наприкінці лютого Оксана Гайсинська стала засновницею ще двох фірм, які володіють нерухомістю в центрі Харкова, передають Патріоти України із посиланням на громадську організацію "Харківський антикорупційний центр".

За даними ХАЦ, колишня дружина Геннадія Кернеса стала єдиною засновницею ТОВ "Версіо". Це підприємство володіє будівлею по вулиці Мироносицька, 29. Фактично ця споруда знаходиться відразу за Харківською ОДА. Раніше засновниками цієї фірми були Андрій Шаптала та Олег Гончар. Директором є Ольга Солоп.

Андрій Шаптала відомий як комерційний директор комунального Парку імені Горького. Крім того, він був засновником кооперативів, які отримували безкоштовно від міста десятки гектарів землі під забудову. Шаптала – чоловік Ольги Кириллової, яка нещодавно переписала на Гайсинську акції "7 каналу".

Олег Гончар був дуже близькою людиною до оточення Геннадія Кернеса. Гончар був співвласником ТОВ "Поліфарм". Саме це підприємство було до недавнього часу власником ринку "Соллі" на Північній Салтівці, який тепер також належить синові Гайсинської. Нещодавно частка Гончара у ТВ "Паркінг +" була переписана на Родіона Гайсинського.

Ще одна фірма, де засновницею стала Оксана Гайсинська – це ТОВ "Соло інжінірінг". Ця фірма займається наданням в оренду техніки, але при цьому має у власності приміщення по вул. Сумській, 71 поряд із Палацом Одруження у центрі Харкова. Раніше засновником була Ольга Солоп та Андрій Челобітчиков.

Нагадаємо, що в січні 2021 року Гайсинська увійшла до складу засновників ТОВ "Дельта Аури", яка володіє земельною ділянкою в саду імені Шевченко, а також ТОВ "Флорс", яке володіє приміщеннями у "Будинку нерухомості" (БТІ) на майдані Павлівському, 4.

Держава-агресор перекинула "псковських десантників" на північ окупованого Криму (відео)

вівторок, 13 квітень 2021, 0:17

Так, увечері 10 квітня на YouTube з'явилося чергове відео ешелону з військовою технікою, який вночі проходить через станцію Нижньогірська на північний схід від окупованого Сімферополя (за 150 кілометрів їзди від кордону з Херсонською областю України). ...

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...