Усе йде за планом? На Луганщині дружини "мобілізованих" окупантами чоловіків кидалися під колеса автобуса (відео)

Російські війська продовжують примусову "мобілізацію" на території тимчасово окупованої Луганської області. Чоловіків хапають просто на вулиці та відвозять автобусами на фронт, передають Патріоти України.

Усвідомлюючи, що їхні чоловіки стануть "гарматним м'ясом", жінки намагаються перешкодити окупантам. Про один із таких випадків у Telegram розповів офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан.

Загарбники їздять по населених пунктах автобусом, промаркованим символікою окупантів – літерою Z – і "мобілізують" практично все населення чоловічої статі.

Воєнні злочинці, не церемонячись, викрадають людей на вулицях і відвозять просто на лінію фронту. До того ж окупанти навіть для формальності не проводять так звані медогляди й не уточнюють дані "призовників".

Так, у місті Алчевськ озброєні окупанти хапали чоловіків на вулиці та примусово садили до Z-автобуса. Водночас родичі намагалися перешкодити агресору. Деякі жінки лягали під автобус.

"Алчевськ. Мобілізація йде за планом. Дружини кидаються під колеса автобусів. Але ж вісім років горланили "Рассєя", а зараз все пройшло", – описав ситуацію Штефан.

Жінка, яка лягала під автобус, у соцмережах поскаржилася, що окупанти "мобілізували" багатодітного батька. Тепер вона розмірковує, як утримуватиме своїх дітей.

"Тут будь-яке слово може вплинути на результат": У розвідці прокоментували передачу українських військовополонених Угорщині

субота, 10 червень 2023, 23:29

Україна наразі не має інформації про те, що українські військовополонені, про передачу яких оголосила Російська православна церква, знаходяться в Угорщині. Про це заявив речник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов в ефірі інформ...

Росіяни обстріляли рятувальників, які працювали на місці пожежі у Харківщині, є жертви (фото)

субота, 10 червень 2023, 23:15

У Харківській області українські рятувальники потрапили під повторний обстріл російських окупантів, один з них загинув. Про це повідомляють у Головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області, передають Патріоти Укра...