Усе йде за планом? На Луганщині дружини "мобілізованих" окупантами чоловіків кидалися під колеса автобуса (відео)

Російські війська продовжують примусову "мобілізацію" на території тимчасово окупованої Луганської області. Чоловіків хапають просто на вулиці та відвозять автобусами на фронт, передають Патріоти України.

Усвідомлюючи, що їхні чоловіки стануть "гарматним м'ясом", жінки намагаються перешкодити окупантам. Про один із таких випадків у Telegram розповів офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан.

Загарбники їздять по населених пунктах автобусом, промаркованим символікою окупантів – літерою Z – і "мобілізують" практично все населення чоловічої статі.

Воєнні злочинці, не церемонячись, викрадають людей на вулицях і відвозять просто на лінію фронту. До того ж окупанти навіть для формальності не проводять так звані медогляди й не уточнюють дані "призовників".

Так, у місті Алчевськ озброєні окупанти хапали чоловіків на вулиці та примусово садили до Z-автобуса. Водночас родичі намагалися перешкодити агресору. Деякі жінки лягали під автобус.

"Алчевськ. Мобілізація йде за планом. Дружини кидаються під колеса автобусів. Але ж вісім років горланили "Рассєя", а зараз все пройшло", – описав ситуацію Штефан.

Жінка, яка лягала під автобус, у соцмережах поскаржилася, що окупанти "мобілізували" багатодітного батька. Тепер вона розмірковує, як утримуватиме своїх дітей.

Всидіти на двох стільцях не вдасться?: США готують попередження Туреччині через допомогу РФ в обході санкцій

неділя, 29 січень 2023, 14:00

Речник Мінфіну США повідомив, що заступник міністра фінансів з питань протидії тероризму та фінансової розвідки Браян Нельсон 2 – 3 лютого відвідає Анкару та Стамбул, де проведе зустрічі з представниками уряду, бізнесу й фінансових установ, повідомляют...

Пригожин не керує штабом ПВК Вагнер, його основна функція — медійна, - українська розвідка

неділя, 29 січень 2023, 13:53

Путінський олігарх Євген Пригожин і засновник ПВК Вагнера безпосередньо не керує штабом «вагнерівців», а виконує лише медійну функцію. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, передають Патріоти...