
Російські війська продовжують примусову "мобілізацію" на території тимчасово окупованої Луганської області. Чоловіків хапають просто на вулиці та відвозять автобусами на фронт, передають Патріоти України.
Усвідомлюючи, що їхні чоловіки стануть "гарматним м'ясом", жінки намагаються перешкодити окупантам. Про один із таких випадків у Telegram розповів офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан.
Загарбники їздять по населених пунктах автобусом, промаркованим символікою окупантів – літерою Z – і "мобілізують" практично все населення чоловічої статі.
Воєнні злочинці, не церемонячись, викрадають людей на вулицях і відвозять просто на лінію фронту. До того ж окупанти навіть для формальності не проводять так звані медогляди й не уточнюють дані "призовників".
Так, у місті Алчевськ озброєні окупанти хапали чоловіків на вулиці та примусово садили до Z-автобуса. Водночас родичі намагалися перешкодити агресору. Деякі жінки лягали під автобус.
"Алчевськ. Мобілізація йде за планом. Дружини кидаються під колеса автобусів. Але ж вісім років горланили "Рассєя", а зараз все пройшло", – описав ситуацію Штефан.
Жінка, яка лягала під автобус, у соцмережах поскаржилася, що окупанти "мобілізували" багатодітного батька. Тепер вона розмірковує, як утримуватиме своїх дітей.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...