Усе не за планом: Названо ще один фактор, що знижує ймовірність застосування Росією ядерної зброї

Росія не готова до застосування ядерної зброї по Україні. До таких висновків прийшли аналітики з Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти України.

Зазначається, що напередодні рашистські блогери знову порушили питання ядерного удару по Україні, скаржачись на погане військове керівництво РФ, що допустило втрату Лиману.

Але російські війська у їхньому нинішньому стані майже напевно не зможуть діяти на полі бою із застосуванням ядерної зброї, навіть попри те, що вони мають необхідне обладнання і історично навчали цьому свої підрозділи.

"Хаотичне нагромадження змучених контрактників, спішно мобілізованих резервістів, призовників і найманців, що становлять сьогодні російські сухопутні війська, не може функціонувати у "ядерній" ситуації", вважають експерти.

Таким чином, йдеться в звіті Інституту, будь-які райони, уражені російською тактичною ядерною зброєю, будуть непрохідними для росіян, що, ймовірно, не дозволить просування росіян. "Це міркування є ще одним фактором, що знижує ймовірність застосування Росією тактичної ядерної зброї", - додають аналітики.

Люксембург передав Україні дрони, що не бояться негоди

субота, 26 листопад 2022, 20:53

Україна одержала від Люксембургу шість безпілотних літальних апаратів Primoco One 150, виготовлених у Чехії. Про це повідомляє міністерство оборони Люксембургу, передають Патріоти України.

За допомогою HIMARS: ЗСУ "денацифікували" кілька десятків "кадирівців" (список)

субота, 26 листопад 2022, 20:43

Збройні сили України зменшили кількість армії країни-агресора Росії. Наші захисники "денацифікували" понад 70 чеченців із полку, який чинив страшні звірства проти українців у Маріуполі та на окупованому Запоріжжі. Відповідна інформація з'явилася в Tele...