Усе пішло не за планом: У Росії вже немає кораблів для висадки морського десанту, - експерт

Україна майже виключила можливість висадки морського десанту РФ: у Росії немає достатньої кількості кораблів. Таку думку висловив український військовий експерт, полковник Сергій Грабський в інтерв'ю "РБК-Україна", передають Патріоти України.

На думку Грабського, ризик висадки морського або повітряного десанту РФ в так зване Придністров'я може виникнути тільки у тому випадку, якщо росіянам вдасться прорватися через Миколаїв та підійти до Одеси.

"Для морської операції з перекидання десанту у росіян вже немає флоту. А повітряна операція на таку відстань – це нісенітниця. Які сили і засоби треба підняти в небо, щоб здійснити таку операцію! До того ж десантура може діяти протягом 72 годин в оточенні. Після цього до них повинні підійти сухопутні війська", – заявив він.

"Ми вже майже виключили фізичну можливість висадки Росією морського десанту – у них просто немає достатньої кількості кораблів. А повітряний десант – це колосально ризиковано, тому що вони не мають такої кількості повітряних суден, щоб забезпечити безперервне перекидання десанту, – зазначив експерт. – Вони можуть перекинути з повітря 2-3 літаки, не більше одного батальйону. Решта потрібно буде висаджувати посадковим способом і під постійним вогневим впливом. А наші "стінгери" та інші засоби не дадуть вціліти будь-якому літаку, який просунеться на ту територію. І вони це прекрасно усвідомлюють".

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...