Усе поставлено на карту: Маломуж пояснив, чому Путін особисто контролює свою армію в війні проти України

Глава держави-агресора Росії Володимир Путін особисто контролює дії своєї армії в Україні. Здійснюючи колосальний тиск на українську армію на шести ділянках фронту, диктатор намагається здобути локальні перемоги та примусити Київ до мирних переговорів, передають Патріоти України.

Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю OBOZ.UA висловив керівник Служби зовнішньої розвідки України у 2005–2010 роках, генерал армії Микола Маломуж. "Фактично все поставлено на карту", – наголосив він.

За оцінками генерала, противник обрав шість ділянок на мапі бойових дій, де проводить атаки. "Це зокрема Часів Яр, Покровський, Торецький, Харківський напрямок". Крім того, він проводить обманні маневри, намагаючись відволікати Сили оборони. "Наприклад, перекидає сили з Харківського напрямку на Донецький, а коли бачить, що ми вибиваємо його у Вовчанську, починає перекидати сили назад".

Водночас Маломуж переконаний, що для суттєвого посилення у ворога недостатньо ресурсу. Зокрема, через те, що довжина лінії фронту надто велика, вона становить 1600 кілометрів.

Попри це "Путін ставить перед своєю армією жорсткі завдання під переговорний процес. Він маніпулює і намагається змусити нас та союзників вийти на мирні переговори, але на тлі його перемог", – наголосив генерал.

"Путін особисто щодня контролює, як іде просування на Донбасі, на Харківщині та на Запоріжжі та вимагає все нових та нових успіхів. Звідси найжорстокіші атаки, спроби захопити хоча б кілька населених пунктів", – пояснив він.

"Усе, що ми робимо...": Буданов заінтригував заявою щодо долі Кримського мосту у 2024 році

субота, 13 липень 2024, 16:00

Очільник ГУР Кирило Буданов вважає Кримський міст найбільш зайвою інженерною конструкцією на окупованому росіянами півдні. Він зазначає, що міст несе, зокрема, і сакральний сенс для ворога. Про це Кирило Буданов розповів в інтерв'ю NV, передають Патріо...

Скоро буде "бавовна"? Партизани виявили місце дислокації ГРУ в окупованому Севастополі

субота, 13 липень 2024, 15:40

Партизанський рух "Атеш" зафіксували місце дислокації російського головного розвідувального управління у тимчасово окупованому Севастополі. Про це повідомляє "Атеш", передають Патріоти України. Зазначається, що спочатку увагу партизанів привернула тери...