"Усе розвивається за найгіршим сценарієм": У мережу злили настанови командира РФ під час операції "ДРГ" у Бєлгородській області

Локальна операція добровольців легіону "Свобода Росії" і Російського добровольчого корпусу в Бєлгородській області викликала збентеження та переляк як у місцевої влади, так і у військ окупантів. Вона виявила, наскільки незахищеним є російський кордон і непідготовлені російські військові для протидії проникненню противника.

Командир російського підрозділу ЗС РФ, який протидіяв "ДРГ", влаштував істерику з приводу розвитку подій. У розпорядженні автора Telegram-каналу "Досье шпиона" виявилось відео з аудіозаписом настанов командира своїм підлеглим, які той роздавав по телефону ввечері 22 травня.

Наявність великої кількості матів – практично через слово – лише підкреслює нервозність російського воєначальника.

"Увага, ще раз, бл*ть! Не жартуйте із ситуацією. На Бєлгороді все розвивається поки що за найгіршим варіантом, бл*ть. Там уже, судячи з усього, не один напрямок заходження. Всім увага, всім підготувати все до роботи, бл*ть. Всі, бл*ть, на позиції", – репетує російський командир.

З аудіозапису можна дізнатися деякі подробиці бойових дій, які проходили на території Бєлгородської області. Про те, як діяли "ДРГ", командир розповів своїм підлеглим:

"Вони зайшли спочатку, обстріляли, люди поховались, потім зайшли і почали, бл*ть, під прикриттям артилерії практично в рукопашну, бл*ть, стріляти в упор, бл*ть. Тому не про*байте цей момент, бл*ть".

Також за записом можна відстежити заходи, які проводили ЗС РФ. Усі вони організовувались спонтанно, накази деколи були дивними. Так, наприклад, російський командир наказує підготувати артилерію "на заздалегідь сплановані цілі".


"Штурмовики неудачно штурмовали, очень много погибших": Окупант із донькою обговорили останні втрати росіян (аудіо)

неділя, 28 травень 2023, 19:14

Російський окупант спілкувався з дочкою. Вони обговорили втрати російських військових. Розмову оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України. «Штурмовики неудачно штурмовали, очень много погибших в шту...

Дехто навіть руки цілував із вдячності: Ердоган знову роздавав в день виборів подарунки і гроші

неділя, 28 травень 2023, 18:44

Сьогодні в Туреччині проходить другий тур президентських виборів - вперше в історії країни. Як і під час першого туру, чинний президент Реджеп Таїп Ердоган роздавав своїм прихильникам гроші і подарунки. Про це повідомляє канал іномовлення України FREEД...